Modelowanie i nawilżenie ust

opis problemu

Piękne, symetryczne, wydatne usta to marzenie wielu kobiet. Marzenie, które dość łatwo można spełnić. Zastanawiasz się w jaki sposób? Doskonałym sposobem są zabiegi na modelowanie i nawilżanie ust. Jak wykonywany jest zabieg i kiedy można z niego skorzystać?

Modelowanie i nawilżanie ust – przyczyny

Na zabieg modelowania i nawilżania ust decydują się przede wszystkim panie, które chcą poprawić swój wygląd. Modelowanie z wykorzystaniem kwasu hialuronowego jest rozwiązaniem bardzo popularnym i bezpiecznym, dzięki czemu może być stosowany u większości pacjentów. Panie decydują się na zabieg wtedy, gdy nie są zadowolone z kształtu i wyglądu swoich ust. Zabieg pozwala również poprawić strukturę czy koloryt, co jest dodatkową zaletą. Kształt czy struktura ust to czynniki, które często mają związek z uwarunkowaniami genetycznymi. Na konsultacje często zgłaszają się panie, które poza asymetrią chciałyby jeszcze poprawić zbyt małą objętość ust. Wśród przyczyn, dla których kobiety decydują się na zabieg modelowania ust wymienić można też proces fotostarzenia się skóry, który związek ma z działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Duży wpływ mają promieniowanie słoneczne, duże wahania temperatury, ale też częsta ekspozycja na wiatr, który wpływa bardzo niekorzystnie na nasze usta. Wiatr powoduje bowiem zwiększenie produkcji wolnych rodników oraz osłabia włókna kolagenowe. Zabieg wykorzystujący kwas hialuronowy wykonywany jest również wtedy, gdy usta nie są wystarczająco nawilżone. Nie jest to sytuacja korzystna, gdyż dochodzi do nadmiernego przesuszania ust, które stają się wiotkie i tracą swoją objętość.

Modelowanie i nawilżanie ust – leczenie

Zabieg modelowania i nawilżania ust pozwala uzyskać naprawdę ciekawy efekt w poprawie wyglądu ust. Wykorzystywany kwas hialuronowy sprawia, że usta stają się jędrne, a ich kolor staje się wyrazisty i wyrównany. W efekcie zastosowania kwasu hialuronowego usta zyskują kompleksową regenerację, spowodowaną dobrym nawilżeniem tkanek. Decydując się na zabieg musisz wiedzieć, że jest on bezpieczny i stosunkowo łatwy do wykonania. W pierwszej kolejności pacjentowi nakładany jest specjalny preparat, w postaci kremu, który zawiera znieczulenie. U osób z obniżoną tolerancją na ból istnieje możliwość zastosowania mocniejszego środka przeciwbólowego. Następnie w głąb naskórka wstrzykiwany jest preparat zawierający kwas hialuronowy, zbliżony do tego, który występuje naturalnie w skórze człowieka. Preparat ma konsystencję żelu – plastycznego i krystalicznego, dzięki czemu doskonale uzupełnia, które wymagają poprawy. Pozwala poprawić objętość, wypełnić bruzdy oraz ujędrnić okoliczne tkanki.

Wsparcie pacjenta

Wsparcie pacjenta polega przede wszystkim na gruntownym omówieniu przebiegu zabiegu, wskazaniu wszystkich korzyści i ewentualnych skutków ubocznych.

FAQ

Kiedy warto zdecydować się na modelowanie i nawilżanie ust?

Z zabiegu skorzystać można zawsze, gdy chcesz poprawić wygląd i kształt swoich ust. To doskonały zabieg również wtedy, gdy zmagasz się z nadmiernym przesuszeniem i chcesz, aby usta wyglądały pięknie i były odpowiednio nawilżone.

Jak szybko widać efekty zabiegu?

Efekty zabiegu modelowania i nawilżanie ust widoczne są praktycznie od razu, co jest dużym plusem.

Formularz kontaktowy


    [rozwiń]

    [rozwiń]

    [rozwiń]