Modelowanie i wolumetria twarzy

opis problemu

Modelowanie i wolumetria twarzy to zabiegi, dzięki którym możesz bardzo efektywnie poprawić swój wygląd. Do tego uzyskane efekty są naprawdę świetne i wyglądają na naturalne. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabiegów? Kiedy możesz z nich skorzystać i jaki efekt uzyskasz?

Modelowanie i wolumetria twarzy – kiedy są wykonywane?

Skóra twarzy wraz z wiekiem ulega starzeniu. Traci jędrność i elastyczność, może być przesuszona, wiotka i opadająca. Wszystko to sprawia, że wygląda dość nieestetycznie. Do tego jeszcze zmarszczki i bruzdy sprawiają, że kobiety starają się poprawić wygląd. Modelowanie i wolumetria twarzy to zabiegi, dzięki którym skutecznie możesz uzyskać doskonały wygląd.

Wolumetria jest zabiegiem, który wykonywać można w związku z chęcią wymodelowania okolic policzków, brody, pozwala uwidocznić kości policzkowe, skorygować linię żuchwy, owal twarzy, a także wypełnić zagłębienia, które powstają na linii skroni. Zabieg sprawdzi się świetnie także wtedy, gdy konieczne jest wyrównanie dysproporcji lub asymetrii. Do Kliniki zgłaszają się pacjenci, u których występuje duża dysproporcja między wargą dolną i górną, a także wtedy, gdy występują braki anatomiczne w objętości powstałe w wyniku zmniejszenia ilości podskórnej tkanki tłuszczowej, np. przy kościach policzkowych czy w tzw. dolinie łez.

Modelowanie i wolumetria twarzy – zabieg

Zabieg określany jest mianem liftingu wolumetrycznego. Zanim zostanie wykonany pacjent musi zostać do niego zakwalifikowany. Konieczne jest bowiem wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań. Do zabiegu nie trzeba przygotowywać się w sposób szczególny. Nie jest to zabieg bolesny, ale może powodować uczucie lekkiego dyskomfortu. Stosowane preparaty często zawierają w sobie substancje znieczulające, np. lidokainę.

Ogromną zaletą zabiegu jest to, że pierwsze efekty zauważalne są właściwie tuż po jego wykonaniu, ale ostateczne rezultaty są dostrzegalne dopiero po upływie ok. 2 tygodni. Zabieg pozwala uzyskać naprawdę spektakularny i naturalny efekt, który będzie się utrzymywał około 12 miesięcy.

Wsparcie pacjenta

Wykonanie zabiegu to tylko część działań. Konieczne jest też przyjmowanie dużej ilości płynów, a konkretnie – wody, co pozwala zmaksymalizować efekt zabiegu. Powinno się też zrezygnować z opalania oraz korzystania z sauny, basenu, kriokomory oraz unikać intensywnej aktywności fizycznej przez 7 dni od wykonania zabiegu

FAQ

Czy modelowanie i wolumetria twarzy są bolesne?

Nie, jest to zabieg bezbolesny. Może powodować uczucie lekkiego dyskomfortu, który można pokonać stosując miejscowe kremy znieczulające lub znieczulenie miejscowe.

Jakie efekty będą widoczne po zabiegu?

Dzięki zabiegom modelowania i wolumetrii twarzy można osiągnąć naprawdę ciekawy i naturalny efekt. Pozwala poprawić symetrię twarzy, nadając jej objętości, jednocześnie uwydatniając kości policzkowe.

Po jakim czasie widać efekty?

Modelowanie i wolumetria twarzy to zabieg, po którym efekty widać od razu, chociaż na pełen rezultat trzeba będzie poczekać ok. 2 tygodnie.

Formularz kontaktowy


    [rozwiń]
    [rozwiń]
    [rozwiń]