PL EN

LABIOPLASTYKA- chirurgiczna plastyka warg sromowych

Opis usługi

Dbając o siebie, czasami zapominamy, jak ważne dla naszego samopoczucia i komfortu są strefy intymne. To przecież istota kobiecości, fundament udanego seksu i związanej z nim radości życia. Dlatego ważne jest, aby strefy intymne pozostały w centrum naszej uwagi tak samo jak inne części ciała.

Oprócz ewidentnych korzyści zdrowotnych zabiegi ginekologii estetycznej wpływają na zwiększenie komfortu fizycznego i psychicznego. Pomagają kobietom w pełni zaakceptować swoje ciało i cieszyć się życiem w każdym jego wymiarze, w tym także seksualnym.

Zabieg labioplastyki polecany jest wszystkim kobietom, które nie są w pełni usatysfakcjonowane wyglądem swoich narządów płciowych (w wyniku budowy anatomicznej lub po porodach).

Labioplastyka polega na plastyce (zmianie kształtu) warg sromowych większych i mniejszych. Plastyka warg sromowych mniejszych likwiduje przerost i asymetrię warg sromowych mniejszych. Celem procedury chirurgicznej jest znaczna redukcja lub zmiana kształtu fałd śluzówki otaczających wejście do pochwy (warg sromowych). Labioplastyka warg sromowych większych często wykonywana jest z powodu zaniku - atrofii, której przyczyną może być utrata masy ciała lub pojawiająca się z wiekiem utrata elastyczności skóry.

W naszej Klinice zabieg labioplastyki wykonuje lekarz specjalista ginekologii i położnictwa, który posiada również szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie medycyny estetycznej.

Efekty zabiegu:

  • redukcja lub zmiana kształtu fałd śluzówki - warg sromowych,
  • zwiększenie satysfakcji z życia seksualnego.

Wskazania do zabiegu: za duże, zdeformowane lub asymetryczne wargi sromowe.

Zalecana częstotliwość i przebieg zabiegu:  Efekt widoczny już po pierwszym zabiegu. Plastykę warg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, sedacji lub znieczuleniu ogólnym. Czas zabiegu waha się między 150-180 minut. Podczas operacji używane są szwy wchłanialne. W trakcie jednego zabiegu można wykonać labioplastykę połączoną z waginoplastyką.

Cena zabiegu od:
od 5000 zł do 8000 zł


Pełny cennik Płatności ratalne Umów wizytę

Przeciwwskazania

  • zmiany skórne sromu wymagające wcześniejszej weryfikacji histopatologicznej,
  • stan zapalny sromu,
  • objawy przeziębienia,
  • opryszczka,
  • ciąża.

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48

Kto wykonuje zabieg?

lek. Zdzisław Dubnicki
specjalista ginekologii i położnictwa, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

Obszar zabiegu

wargi sromowe

Czas trwania zabiegu

150 - 180 minut

Telefon

22 431 36 66