Ginekologiczny laser co2

O zabiegu

Ginekologiczny laser CO2 to laser przeznaczony do wykonywania zabiegów ginekologii estetycznej, w tym rehabilitacji po porodzie. Pozwala na obkurczenie pochwy, poprawę napięcia i nawilżenia okolic intymnych, a także leczenie nietrzymania moczu.

Ginekologiczny laser CO2 – co to jest

Ginekologiczny laser CO2 to jedno z najnowocześniejszych i najbardziej skutecznych urządzeń przeznaczonych do wykonywania profesjonalnych zabiegów ginekologii estetycznej. Emitowana przez laser energia dociera do tkanek okolic intymnych i podnosi ich temperaturę, co prowadzi do obkurczenia już istniejących włókien kolagenowych oraz pobudzenia produkcji nowego kolagenu. Wszystko to skutkuje poprawą jędrności, sprężystości i elastyczności pochwy.

Ginekologiczny laser CO2 – przebieg zabiegu

Przed zabiegiem ginekologicznym laserem CO2 konieczna jest konsultacja ze specjalistą – jeśli nie ma ku temu przeciwwskazań, a pacjentka posiada wynik przeprowadzonego w ciągu ostatnich sześciu miesięcy badania cytologicznego, może zostać wykonany podczas tej samej wizyty.

Sam zabieg trwa 10-15 minut. Jeśli poddawane są mu również zewnętrze narządy płciowe, nałożony na nie może zostać krem znieczulający, ale nie jest to konieczne. Zabieg jest bezbolesny, a pacjentki odczuwają jedynie lekkie ciepło.

Ginekologiczny laser CO2 – zalecenia po zabiegu

Od razu po zakończeniu zabiegu ginekologicznym laserem CO2 można opuścić klinikę i wrócić do normalnych aktywności. Przez około 7 dni zaleca się jedynie wstrzemięźliwość seksualną, unikanie gorących kąpieli oraz rezygnację z bardzo intensywnego wysiłku fizycznego.

Ginekologiczny laser CO2 – efekty

Zabieg z zastosowaniem ginekologicznego lasera CO2 pozwala na obkurczenie się pochwy, poprawę napięcia i nawilżenia okolic intymnych oraz zredukowanie problemu nietrzymania moczu – czyli przywrócenie normalnego funkcjonowania struktur układu moczowo-płciowego. Efekty widoczne są już po jednym zabiegu. W przypadku leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu zabieg można powtórzyć.

Wskazania

 • osłabienia mięśni dna miednicy (np. po porodzie oraz na skutek naturalnych procesów starzenia się),
 • nietrzymania moczu (wysiłkowego, naglącego, mieszanego),
 • nietrzymania moczu (wysiłkowego, naglącego, mieszanego),
 • suchości pochwy skutkującej bólem podczas współżycia i przewlekłymi infekcjami intymnymi.

Przeciwwskazania

 • ciąża,
 • miesiączka,
 • infekcje okolic intymnych,
 • choroba nowotworowa.
Ginekologia estetyczna
Usługa
Cena

Ginekologiczny laser CO2 - terapia wspomagania leczenia nietrzymania moczu

2 000 zł - 2 200 zł

Ginekologiczny laser CO2 - terapia wspomagania leczenia nietrzymania moczu

2 000 zł - 2 200 zł

Formularz kontaktowy


  [rozwiń]

  [rozwiń]

  [rozwiń]