PL EN

Laserowe leczenie nietrzymania moczu - laser Mona Lisa

Opis usługi

Problem wysiłkowego nietrzymania moczu wynika m.in. z osłabienia mięśni dna miednicy i rozciągnięcia pochwy, w wyniku którego dochodzi do zmiany kąta nachylenia cewki. Oddziaływanie lasera DEKA-Pulse CO2 korzystnie stymuluje tkanki pochwy dlatego wzmocniona zostaje jej przednia ściana.

Efekty zabiegu: Proces ten przywraca normalne funkcjonowanie struktur układu moczowo-płciowego. Prawidłowe trzymanie moczu pozytywnie wpływa na jakość życia pacjentki.

 

Wskazania do zabiegu: nietrzymanie moczu, osłabienie mięśni dna miednicy, rozciągnięcie pochwy.

Zalecana częstotliwość: Efekt odczuwalny jest już po pierwszym zabiegu. Zabieg MONA LISA TOUCH wykonywany jest tylko i wyłącznie przez lekarza ginekologa.

Cena zabiegu od:
1950 zł

Pełny cennik Płatności ratalne Umów wizytę

Przygotowanie do zabiegu

Przed zabiegiem konieczna jest konsultacja lekarza, który informuje pacjentkę o wszystkich aspektach związanych z użyciem lasera, m in. o jego możliwościach, przeciwwskazaniach, ewentualnych skutkach ubocznych. Przeprowadzane jest także badanie ginekologiczne. Jeśli pacjentka nie posiada aktualnych wyników cytologii (z ostatniej połowy roku), pobierany zostaje materiał do badania. Zgodnie z wymogami prawa i standardami przyjętymi przez klinikę ESTELL pacjentka proszona jest o podpisanie zgody na zabieg.

MONA LISA TOUCH

MONA LISA TOUCH to innowacyjne urządzenie wykorzystywane do regeneracji i odmłodzenia miejsc intymnych kobiet.

MONA LISA TOUCH firmy DEKA to innowacyjny laser stworzony z myślą o pięknie i komforcie intymnym kobiety. Zabiegi z jego wykorzystaniem są idealnym rozwiązaniem dla pań, które szukają procedur mniej inwazyjnych od zabiegów chirurgicznych lub farmaceutycznych. Terapia w znaczący sposób wpływa na polepszenie komfortu życia pacjentek oraz wyróżnia się bezpieczeństwem i brakiem okresu rekonwalescencji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej

Przeciwwskazania

  • choroby nowotworowe,
  • infekcje okolic intymnych,
  • menstruacja,
  • ciąża.

Kto wykonuje zabieg?

lekarz ginekolog

Obszar zabiegu

Czas trwania zabiegu

około 20 minut

Telefon

22 431 36 66