Laserowa platforma do redukcji rozszerzonych naczynek na twarzy i ciele

O zabiegu

Laserowa platforma do redukcji rozszerzonych naczynek na twarzy i ciele to nowoczesne urządzenie, które znajduje zastosowanie w wielu zabiegach, m.in. zamykania naczynek na twarzy i ciele, leczenia rumienia, redukcji blizn potrądzikowych i rozstępów. W zależności od rodzaju problemu w laserze do redukcji rozszerzonych naczynek na twarzy i ciele wykorzystywane są różne rodzaje głowic.

Laserowa platforma do redukcji rozszerzonych naczynek na twarzy i ciele – co to jest

Laserowa platforma do redukcji rozszerzonych naczynek na twarzy i ciele to jedno z najnowocześniejszych urządzeń stosowanych we współczesnej medycynie estetycznej. W zależności od problemu, z jakim zgłasza się do kliniki Estell pacjent, wykorzystywana jest jedna z trzech typów głowic: Nd:YAG, Dye-VL, iPixel ER.

Laserowa platforma do redukcji rozszerzonych naczynek na twarzy i ciele – przebieg zabiegu

Zabieg z wykorzystaniem laserowej platformy do redukcji rozszerzonych naczynek na twarzy i ciele zawsze poprzedzony jest konsultacjami ze specjalistą, w trakcie których omawiane są przebieg i oczekiwane efekty zabiegu, jak również wykluczane są ewentualne przeciwwskazania.

Sam zabieg nie wymaga od pacjenta szczególnego przygotowania – emitowany przez laser strumień energii jest kierowany na określony obszar skóry, gdzie działa w pożądany sposób. Urządzenie wyposażone jest w innowacyjny system chłodzenia naskórka, co chroni pacjenta przed poparzeniami i znacznie redukuje dolegliwości bólowe.

Laserowa platforma do redukcji rozszerzonych naczynek na twarzy i ciele – zalecenia po zabiegu

Zabieg z zastosowaniem laserowej platformy do redukcji rozszerzonych naczynek na twarzy i ciele nie jest inwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po jego zakończeniu skóra może być lekko obrzęknięta i zaczerwieniona, ale objawy te mijają samoistnie w ciągu kilku dni. Pacjent może właściwie od razu wrócić do normalnych aktywności. Przez kilka dni zaleca się używanie kremów z filtrem przeciwsłonecznym, silniejsze niż zazwyczaj nawilżanie cery, unikanie opalania oraz sauny.

Laserowa platforma do redukcji rozszerzonych naczynek na twarzy i ciele – efekty

Efekty zabiegu z użyciem laserowej platformy do redukcji rozszerzonych naczynek na twarzy i ciele widoczne są od razu, ale – w zależności od stopnia zaawansowania problemu – konieczne może być wykonanie serii 3-4 zabiegów w odstępach kilku tygodni.

Wskazania

 • leczenie rumienia,
 • zamykanie naczynek na twarzy i ciele,
 • redukcja przebarwień różnego pochodzenia,
 • redukcja blizn potrądzikowych,
 • redukcja rozstępów.

Przeciwwskazania

 • ciąża i okres karmienia,
 • przyjmowanie niektórych leków (rozszerzających naczynia krwionośne, zmniejszających krzepliwość krwi, retinoidów, sterydów, leków światłouczulających),
 • choroby autoimmunologiczne (np. toczeń układowy),
 • świeża opalenizna,
 • niektóre choroby ogólnoustrojowe (padaczka, nowotwory).
Laseroterapia
Usługa
Cena

Laserowa platforma do usuwania naczynek na twarzy i ciele

310 zł - 3 600 zł

Laserowa platforma do usuwania naczynek na twarzy i ciele

310 zł - 3 600 zł

Formularz kontaktowy


  [rozwiń]

  [rozwiń]

  [rozwiń]