Mikrodermabrazja diamentowa

O zabiegu

Mikrodermabrazja diamentowa to zabieg polegający na kontrolowanym złuszczeniu wierzchnich warstw martwego naskórka z jednoczesną aplikacją substancji aktywnych w głębsze partie skóry. Zabieg pozwala na oczyszczenie i nawilżenie skóry, jej wygładzenie, redukcję rozszerzonych porów i wyrównanie kolorytu cery.

Mikrodermabrazja diamentowa – co to jest

Mikrodermabrazja diamentowa to innowacyjny zabieg o działaniu oczyszczającym i nawilżającym, polegający na kontrolowanym złuszczeniu wierzchnich warstw martwego naskórka z jednoczesną aplikacją substancji aktywnych w głębsze partie skóry. W zależności od indywidualnych potrzeb danego pacjenta, wybrać można jedną z kilku formuł zabiegowych:

 • formułę nawilżającą,
 • formułę oczyszczającą,
 • formułę przeciwstarzeniową,
 • formułę rozjaśniającą.

Mikrodermabrazja diamentowa – przebieg zabiegu

Mikrodermabrazja diamentowa nie wymaga od pacjenta szczególnych przygotowań. Wykonać go można od razu po wstępnej konsultacji – trwa około 20 minut, jest bezpieczny i zupełnie bezbolesny. Końcówka urządzenia złuszcza wierzchnie warstwy naskórka, po czym następuje aplikacja preparatu dopasowanego do potrzeb pacjenta.

Mikrodermabrazja diamentowa – zalecenia po zabiegu

Ze względu na proces złuszczenia naskórka zaleca się, by przez kilka-kilkanaście dni po zabiegu unikać ekspozycji skóry na słońce, nie opalać się w solarium i nie kąpać w basenie z chlorowaną wodą. Wskazane jest również stosowanie kremów z filtrem UV.

Mikrodermabrazja diamentowa – efekty

W zależności od zastosowanej formuły, mikrodermabrazja diamentowa pozwala na dogłębne nawilżenie skóry, redukcję zmarszczek, oczyszczenie i odświeżenie cery, redukcję blizn potrądzikowych oraz rozjaśnienie przebarwień. Dla jak najlepszych efektów zaleca się wykonanie serii 4-6 zabiegów raz w tygodniu. Następnie raz w miesiącu zalecany jest zabieg podtrzymujący.

Wskazania

 • Formuła nawilżająca z kwasem hialuronowym (2%) – przeznaczona jest dla osób ze skórą suchą, odwodnioną, pozbawioną kolorytu oraz ze zmarszczkami.
 • Formuła oczyszczająca z kwasem salicylowym (0,5%) – sprawdza się u osób ze skórą łojotokową, trądzikową oraz bliznami potrądzikowymi.
 • Formuła przeciwstarzeniowa m.in. z witaminą C, E i kwasem hialuronowym – jest idealna dla osób ze skórą wymagającą kompleksowego odmłodzenia i rewitalizacji.
 • Formuła rozjaśniająca z kwasem kojowym 5%, kwasem glikolowym 2,5% i arbutyną 0,5% – polecana jest pacjentom z hiperpigmentacją oraz przebarwieniami różnego pochodzenia.

Przeciwskazania

 • ze świeżą opalenizną,
 • ze znamionami skórnymi w obszarze zabiegu,
 • z łuszczycą,
 • z nowotworem skóry,
 • z infekcjami wirusowymi i bakteryjnymi skóry (np. opryszczka),
 • w ciągu 12 miesięcy od zakończenia terapii doustnej retinoidami.
Cennik

Mikrodermabrazja diamentowa - zabieg oczyszczająco-nawilżający

Sprawdź

Formularz kontaktowy


  [rozwiń]
  [rozwiń]
  [rozwiń]

  Adress

  ul. Bielańska 12,
  00-085 Warszawa

  Godziny Pracy

  pn-pt: 9:00-21:00,
  sob.: 9-18:00

  Telefon

  pokaż numer 22 431 36 66

  Mail

  pokaż mail info@estell.pl

  Adress

  ul. Okopowa 58/72,
  01-042 Warszawa

  Godziny Pracy

  pn-pt: 8:00-21:00,
  sob.: 9:00-18:00

  Telefon

  pokaż numer 22 431 36 66

  Mail

  pokaż mail info@estell.pl

  Adress

  ul. Burakowska 14,
  01-066 Warszawa
  wejście od Al. Jana Pawła II

  Godziny Pracy

  pn-pt: 8:00-21:00,
  sob.: 9-18:00

  Telefon

  pokaż numer 22 431 36 66

  Mail

  pokaż mail info@estell.pl