Głęboka podczerwień

O zabiegu

Ujędrniający termolifting to zabieg, który wpływa na procesy tworzenia się kolagenu w skórze, dzięki czemu pozwala na uzyskanie efektu spektakularnego liftingu skóry, poprawy napięcia i elastyczności, a także redukcji zmarszczek.

Ujędrniający termolifting – co to jest

Choć starzenie się skóry to proces w pełni naturalny i nieunikniony, to jednak są sposoby, by hamować jego postępy oraz redukować objawy. Jednym z najskuteczniejszych zabiegów umożliwiających uzyskanie efektów liftingu skóry, poprawy jej napięcia oraz elastyczności, jest ujędrniający termolifting. Polega ona na podgrzaniu skóry do temperatury 65°C, co z jednej strony pobudza fibroblasty do produkcji nowego kolagenu, a z drugiej – powoduje skurcz już istniejących włókien kolagenowych, prowadząc do ich powrotu do pierwotnej długości. Warto pamiętać, że proces tworzenia się nowego kolagenu jest długotrwały i następuje stopniowo.

Ujędrniający termolifting – przebieg zabiegu

Ujędrniający termolifting może się zacząć od peelingu wodnego – dzięki działaniu strumienia wody i powietrza pod ciśnieniem skóra jest dokładnie oczyszczana, wygładzana i przygotowywana do oddziaływania wysokiej temperatury. Następnie na skórę nakłada się specjalny żel i przykłada głowicę urządzenia zakończoną szkłem szafirowym, wzmacniającym działanie emitowanego światła podczerwonego. Skóra jest podgrzewana do temperatury 65°C, co pobudza produkcję kolagenu i prowadzi do obkurczenia włókien kolagenowych. Cały proces jest bezbolesny i nie wywołuje u pacjenta żadnych dolegliwości. Ujędrniający termolifting zamyka chłodzący masaż. Cała procedura trwa do 90 minut.

Ujędrniający termolifting – zalecenia po zabiegu

Ujędrniający termolifting jest zabiegiem nieinwazyjnym i bezpiecznym, więc nie wymaga rekonwalescencji. Od razu po jego zakończeniu można wrócić do domu. U niektórych pacjentów po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona i obrzęknięta, ale w ciągu kilku godzin objawy te mijają.

Ujędrniający termolifting – efekty

Ujędrniający termolifting pozwala na lifting skóry twarzy i ciała, poprawę owalu twarzy, podniesienie opadających policzków, ujędrnienie skóry piersi, ud, brzucha oraz wokół kolan.

Dla jak najlepszych efektów zaleca się wykonanie serii 4-6 zabiegów – rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu, choć trzeba pamiętać, że procesy produkcji nowego kolagenu trwają nawet do 3-6 miesięcy.

Wskazania

 • utrata jędrności i elastyczności skóry twarzy,
 • opadający owal twarzy, opadające policzki,
 • spadek jędrności skóry w obrębie szyi, dekoltu i piersi,
 • luźna skóra brzucha, ud, kolan i wewnętrznej strony ramion.

Przeciwwskazania

 • ciążę i okres karmienia,
 • obecność implantów w ciele,
 • otwarte rany, owrzodzenia, poparzenia w obszarze zabiegowym,
 • choroby autoimmunologiczne,
 • choroby nowotworowe,
 • terapię lekami światłouczulającymi,
 • przebyte w ostatnim czasie zabiegi z użyciem, wypełniaczy i złotych nici.
Kosmetologia hi-tech twarz
Usługa
Cena

Termolifting z wykorzystaniem głębokiej podczerwieni

550 zł - 1 800 zł

Termolifting z wykorzystaniem głębokiej podczerwieni

550 zł - 1 800 zł

Formularz kontaktowy


  [rozwiń]

  [rozwiń]

  [rozwiń]