PL EN

Wolumetria twarzy (modelowanie i nadanie objętości) kwasem hialuronowym

Opis usługi

Wolumetria twarzy czyli inaczej lifting i modelowanie konturów twarzy ma za zadanie skorygować lub przywrócić właściwy kształt twarzy i nadać jej młodszy, harmonijny wygląd.
Zabieg pozwala cofnąć oznaki starzenia skóry związane z utratą objętości, wyrównać kontur, wypełnić zapadnięte policzki i podnieść owal twarzy.

Do zabiegów wolumetrycznych wykorzystuje się specjalną odmianę usieciowanego kwasu hialuronowego, gęstszą od typowych wypełniaczy i bardzo plastyczną, która wstrzykiwana jest w głębokie warstwy skóry.
Preparat może być wstrzykiwany za pomocą specjalnej tępo zakończonej igły wprowadzanej pod skórę przez wczesniej wykonane malusieńskie nacięcia (kaniuli) jak również  tradycyjną igłą.

Efekty zabiegu: Zabieg gwarantuje spektakularne natychmiastowe efekty, które utrzymują się przez ok. 18-24 miesiące. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do normalnego życia. Wchłaniający się preparat zapewnia doskonałe nawilżenie okolicznych tkanek dając tym samym efekt wypoczętej i zdrowej skóry.

Wskazania do zabiegu: zapadnięte policzki, zapadnięte skronie, zmarszczki na policzkach i brodzie, płaskie rysy twarzy w okolicach kości jarzmowych, nieregularny, starzejący się kontur twarzy, tzw. „chomiki”.

Cena zabiegu od:
od 1100 zł

Pełny cennik Płatności ratalne Umów wizytę

Przeciwwskazania

  • okres ciąży i karmienia piersią,
  • ostre choroby gorączkowe,
  • choroby autoimmunologiczne, szczególnie w aktywnym okresie,
  • infekcje skóry: bakteryjne, grzybicze lub wirusowe,
  • reakcje nadwrażliwości po poprzednim zastosowaniu wypełniaczy w wywiadzie,
  • zastosowanie wypełniaczy na bazie kwasu polimlekowego (Sculptra) w ciągu ostatnich pięciu lat.

Kto wykonuje zabieg?

lekarz

Obszar zabiegu

twarz

Czas trwania zabiegu

30 minut

Telefon

22 431 36 66

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48