PL EN

Wolumetria twarzy (modelowanie i nadanie objętości) kwasem hialuronowym

Opis usługi

Wolumetria twarzy czyli inaczej lifting i modelowanie konturów twarzy ma za zadanie skorygować lub przywrócić właściwy kształt twarzy i nadać jej młodszy, harmonijny wygląd.
Zabieg pozwala cofnąć oznaki starzenia skóry związane z utratą objętości, wyrównać kontur, wypełnić zapadnięte policzki i podnieść owal twarzy.

Do zabiegów wolumetrycznych wykorzystuje się specjalną odmianę usieciowanego kwasu hialuronowego, gęstszą od typowych wypełniaczy i bardzo plastyczną, która wstrzykiwana jest w głębokie warstwy skóry.
Preparat może być wstrzykiwany za pomocą specjalnej tępo zakończonej igły wprowadzanej pod skórę przez wczesniej wykonane malusieńskie nacięcia (kaniuli) jak również  tradycyjną igłą.

Efekty zabiegu: Zabieg gwarantuje spektakularne natychmiastowe efekty, które utrzymują się przez ok. 18-24 miesiące. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do normalnego życia. Wchłaniający się preparat zapewnia doskonałe nawilżenie okolicznych tkanek dając tym samym efekt wypoczętej i zdrowej skóry.

Wskazania do zabiegu: zapadnięte policzki, zapadnięte skronie, zmarszczki na policzkach i brodzie, płaskie rysy twarzy w okolicach kości jarzmowych, nieregularny, starzejący się kontur twarzy, tzw. „chomiki”.

Cena zabiegu od:
od 1500 zł

Pełny cennik Płatności ratalne Umów wizytę

Przeciwwskazania

  • okres ciąży i karmienia piersią,
  • ostre choroby gorączkowe,
  • choroby autoimmunologiczne, szczególnie w aktywnym okresie,
  • infekcje skóry: bakteryjne, grzybicze lub wirusowe,
  • reakcje nadwrażliwości po poprzednim zastosowaniu wypełniaczy w wywiadzie,
  • zastosowanie wypełniaczy na bazie kwasu polimlekowego (Sculptra) w ciągu ostatnich pięciu lat.

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48

Kto wykonuje zabieg?

lekarz

Obszar zabiegu

twarz

Czas trwania zabiegu

30 minut

Telefon

22 431 36 66