Zaawansowany zabieg rewitalizująco-dotleniający z wykorzystaniem ultradźwięków i fal radiowych

O zabiegu

Zaawansowany zabieg rewitalizująco-dotleniający z wykorzystaniem ultradźwięków i fal radiowych łączy w sobie trzy mechanizmy działania: złuszczanie wierzchnich warstw skóry, dostarczanie skórze składników rewitalizujących oraz naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz. Pozwala na oczyszczenie i nawilżenie skóry, jej wygładzenie, redukcję rozszerzonych porów oraz wyrównanie kolorytu.

Zaawansowany zabieg rewitalizująco-dotleniający z wykorzystaniem ultradźwięków i fal radiowych – co to jest

Urządzenie do zaawansowanego zabiegu rewitalizująco-dotleniającego z wykorzystaniem ultradźwięków i fal radiowych łączy w sobie trzy innowacyjne technologie pozytywnie wpływające na stan skóry:

 • tripolarne fale o częstotliwości radiowej, które swoją energią ogrzewają głębokie partie skóry, co pobudza produkcję kolagenu oraz elastyny. Skóra staje się dzięki temu bardziej gładka i napięta.
 • ultradźwięki, dzięki którym substancje aktywne są wtłaczane w głębokie warstwy skóry. Wpływa to na poziom jej nawilżenia i promienny wygląd.
 • technologię umożliwiającą złuszczenie martwego naskórka oraz intensywne dotlenienie skóry od wewnątrz.

Podczas zaawansowanego zabiegu rewitalizująco-dotleniającego z wykorzystaniem ultradźwięków i fal radiowych używany jest koktajl odżywczy dopasowany do indywidualnych potrzeb skóry pacjenta.

Zaawansowany zabieg rewitalizująco-dotleniający z wykorzystaniem ultradźwięków i fal radiowych – przebieg zabiegu

Przed zaawansowanym zabiegiem rewitalizująco-dotleniającym z wykorzystaniem ultradźwięków i fal radiowych skóra jest dokładnie oczyszczana. Następnie nakładany jest na nią koktajl dopasowany do indywidualnych potrzeb pacjenta, po czym głowica wyposażona w jednorazową kapsułkę Capsugen rozpoczyna proces oczyszczania skóry i złuszczania martwego naskórka. Jednocześnie urządzenie wywołuje powstawanie tzw. efektu Bohra, który pobudza regenerację i odnowę skóry. Wszystko to sprawia, że substancje czynne i składniki aktywne wchłaniają się dużo lepiej. Na koniec na twarz nakładana jest odżywcza maseczka, a przy pomocy głowicy wykonuje się masaż ujędrniający.

Zaawansowany zabieg rewitalizująco-dotleniający z wykorzystaniem ultradźwięków i fal radiowych – zalecenia po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, ale objawy te szybko ustępują. Zaawansowany zabieg rewitalizująco-dotleniający z wykorzystaniem ultradźwięków i fal radiowych zaliczany jest to grona tzw. zabiegów bankietowych – można wykonać go dzień przed ważnym spotkaniem czy uroczystym przyjęciem. Na drugi dzień na skórę bez obaw można nakładać makijaż.

Zaawansowany zabieg rewitalizująco-dotleniający z wykorzystaniem ultradźwięków i fal radiowych – efekty

Zabieg pozwala na oczyszczenie i nawilżenie skóry, wygładzenie zmarszczek i bruzd, poprawę napięcia i lifting skóry, redukcję rozszerzonych porów oraz wyrównanie kolorytu cery. Rezultaty są widoczne od razu, ale dla jak najlepszych efektów zaleca się wykonanie serii 3-5 zabiegów co 1-2 tygodnie.

Wskazania

 • skóra sucha, odwodniona, podrażniona,
 • skóra wrażliwa, wiotka,
 • obecność zmarszczek,
 • objawy fotostarzenia się skóry,
 • rozszerzone pory, trądzik, skóra przetłuszczająca się,
 • zrogowaciały naskórek,
 • przebarwienia.

Przeciwwskazania

 • ciążę i okres karmienia,
 • stany zapalne i infekcje (w tym opryszczkę),
 • choroby autoimmunologiczne,
 • zaburzenia onkologiczne i choroby nowotworowe.
Kosmetologia hi-tech twarz
Usługa
Cena

Zabieg rewitalizująco-dotleniający

420 zł - 660 zł

Zabieg rewitalizująco-dotleniający

420 zł - 660 zł

Formularz kontaktowy


  [rozwiń]

  [rozwiń]

  [rozwiń]