PL EN

Zabiegi INTRACEUTICALS

Opis usługi

Zabieg Intraceuticals to przebój w kosmetologii zwany zabiegiem gwiazd. Korzystają z niego m.in.  Madonna, Eva Longoria, Jennifer Lopez, Naomi Campbell, Kate Perry, Fergie i Justin Timberlake.
Zabieg bazuje na technologii hiperbarycznego tlenu. Wykorzystując infuzję, wprowadzane są w skórę skoncetrowane składniki aktywne. To pierwszy krok w transformacji Twojej skóry. Jedną z tajemnic skuteczności metody Intraceuticals jest zastosowanie dwóch postaci kwasu hialuronowego: niskocząsteczkowego, który przenika do głębszych warstw skóry wraz z przyłączonymi składnikami aktywnymi oraz wielkocząsteczkowego, którego zadaniem jest wiązać wilgoć z otoczenia i utrzymywać ją w skórze na dłużej. Na okolicę oczu i ust szczególnie polecany jest zabieg  Intraceuticals Atoxelene, będący niechirurgiczną, bezigłową, bezbolesną alternatywą dla iniekcji przeciwzmarszczkowych. Bazuje on na specjalistycznym kompleksie redukującym nadmierną kurczliwość mięśni, co pomaga likwidować powstające pod wpływem mimiki zmarszczki.

Efekty zabiegu: Już po pierwszym zabiegu widoczne jest wygładzenie okolic oczu i ust, spłycenie linii oraz zmarszczek mimicznych. Następuje również poprawa jędrności i napięcia skóry.

Wskazania do zabiegu: Zabieg proponowany jest osobom z problemem zmarszczek mimicznych oraz trwałych oznak wieku w najdelikatniejszych okolicach twarzy.

Zalecana częstotliwość: Program kuracji Intraceuticals obejmuje serię  czterech-sześciu zabiegów wykonywanych raz w tygodniu i może być powtarzany dwa razy w roku. Pojedynczy zabieg warto wykonywać przed szczególnymi wydarzeniami, w celu szybkiej rewitalizacji i odświeżenia skóry. W zależności od potrzeb i wymagań klientki proponujemy wykonanie samodzielnego zabiegu lub połączenie z innymi zabiegami Intraceuticals.

 

Cena zabiegu od:
zabieg podstawowy na pojedynczy obszar 550 zł
zabieg wzmocniony boosterem
na pojedynczy obszar 600 zł

Pełny cennik Płatności ratalne Umów wizytę

Przeciwwskazania

  • alergie skórne,
  • stany zapalne skóry,
  • łuszczyca w obszarze zabiegowym,
  • opryszczka.

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48

Kto wykonuje zabieg?

kosmetolog

Obszar zabiegu

twarz, szyja, dekolt, okolice oczu

Czas trwania zabiegu

60 minut

Telefon

22 431 36 66