PL EN

ZAFFIRO- termolifting i poprawa kondycji skóry przy użyciu dalekiej podczerwieni Zaffiro

Opis usługi

Tkanka tłuszczowa stanowi rodzaj samoregenerującego się akumulatora energetycznego. Proces odkładania się energii w postaci tłuszczów obojętnych odbywa się po każdym posiłku. Jeśli odkładanie przeważa ilościowo nad zużywaniem energii w ciągu dostatecznie długiego czasu, pojawia się otyłość. Oporny tłuszcz, który nie poddaje się diecie, ani ćwiczeniom fizycznym, potrafi być prawdziwym problemem. Polecanym rozwiązaniem jest zabieg modelowania ciała urządzeniem  Zaffiro Z300, który powoduje podgrzanie i podrażnienie włókien kolagenowych, co skutkuje gwałtownym skurczeniem się włókien do ich pierwotnej długości. Pod wpływem wysokiej temperatury fibroblasty są stymulowane do produkcji nowych włókien kolagenowych (kolagenogeneza). Proces tworzenia kolagenu jest długofalowy i następuje stopniowo.

Efekt zabiegu:

 • dzięki zwiększonej produkcji kolagenu – o ok. 30% uzyskujemy efekt zwiększania gęstości skóry, liftingu.
 • skóra zostaje zagęszczona i ściągnięta, zwiększa się jej napiętość i elastyczność,
 • zmianom ulega również jej struktura, a drobne zmarszczki zostają wygładzone.

Wskazania do zabiegu: poprawa napięcia i elastyczności skóry, obkurczenie skóry na brzuchu u kobiet po porodzie, likwidacja obwisłości skóry na wewnętrznej stronie ramion, ud; modelowanie, obszaru nad kolanami, poprawa skóry dekoltu

Zalecana częstotliwość: Czas zabiegu zależy od obszaru na jakim wykonujemy zabieg. W celu uzyskania najlepszych efektów zaleca się wykonanie serii 4-6 zabiegów. Dla podtrzymania rezultatów, nasi specjaliści polecają terapie łączone, w których wykorzystują różne urządzenia oraz zabiegi lekarskie. Pierwsze efekty zauważalne są już po pierwszym zabiegu, a końcowy rezultat uzyskujemy po 3–6 miesiącach.

Cena zabiegu od:
pojedynczy obszar 750 zł

Pełny cennik Płatności ratalne Umów wizytę

Z300 (następca Zaffiro)

Nowość! Tylko w Estell innowacyjne urządzenie w profilaktyce anty - aging. Z300 to najnowsza wersja urządzenia do TERMOLIFTINGU z ulepszonym systemem chłodzenia głowicy, umożliwiającym wydłużenie czasu emisji światła podczerwonego, co wpływa na lepsze efekty zabiegu.

ZAFFIRO to urządzenie, które korzysta ze światła podczerwonego, peelingu wodnego oraz nowoczesnej kamery pozwalającej na wykonanie profesjonalnej diagnozy skóry. Nowoczesna i nieinwazyjna technologia TERMOLIFTINGU daje natychmiastowe i długotrwałe efekty ujędrnienia skóry. Zabieg jest bezbolesny, nie wymaga przygotowań oraz okresu rekonwalescencji.

Kuracja polecana jest osobom, które chcą spłycić bruzdy i zmarszczki, poprawić jędrność i elastyczność skóry oraz przywrócić jej blask. Urzędzenim Z300 można realizować zabiegi na całym ciele i twarzy. Efekty jakie można uzyskać to m.in.:

 • poprawa owalu twarzy i podniesienie opadających policzków,
 • poprawa wyglądu szyi, dekoltu i piersi,
 • likwidacja luźnej skóry ud, kolan i wewnętrznej strony ramion, 
 • obkurczenie skóry brzucha u kobiet po porodzie.

 

Jak działa TERMOLIFTING?

Lifting termiczny to sposób na bezpieczną i skuteczną redukcję oznak starzenia się skóry. Wraz z wiekiem ilość kolagenu i elastyny w skórze drastycznie spada. Pojawiają się zmarszczki, skóra traci jędrność i elastyczność oraz staje się podatna na siłę grawitacji. ZAFFIRO emituje światło podczerwone, które działa na głębokie warstwy skóry, podgrzewając je do temperatury 65°C. Efekt termalny powstający w skórze właściwej powoduje kurczenie się włókien kolagenowych i elastynowych do ich pierwotnej długości. Dodatkowo fibroblasty stymulowane są do wytwarzania nowych włókien. Zawartość kolagenu zwiększa się o około 30%. ZAFFIRO daje efekt wygładzenia linii i bruzd oraz zagęszczenia, ujędrnienia i liftingu skóry. Pierwsze rezultaty zauważalne są już po pierwszym zabiegu, a końcowy efekt odmłodzenia skóry uzyskujemy po 3–6 miesiącach.


Ceny zabiegów urządzeniem Z300 kształtuja się w przedziale od 500 zł do 1700 zł. Cena zabiegu zależy od obszaru ciała na jakim wykonywany jest zabieg. Przy wykupieniu serii zabiegów lub zabiegu łączonym na kilka obszarów ciała udzielamy atrakcyjnych rabatów.

Czytaj więcej

Przeciwwskazania

 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • otwarte rany,
 • choroby nowotworowe,
 • choroby autoimmunologiczne,
 • implanty,
 • przebyty zabieg złotych nici,
 • okres dwóch tygodni od zastosowania wypełniaczy (botoks, kwas itp.),
 • terapie lekami światłouczulającymi.

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48

Kto wykonuje zabieg?

kosmetolog

Obszar zabiegu

biust, ramiona, brzuch

Czas trwania zabiegu

40-60 minut

Telefon

22 431 36 66