PL EN

Lifting krocza nićmi Vaginal Narrower

Opis usługi

Vaginal Narrower to wchłanialne nici wykorzystywane do minimalnie inwazyjnej plastyki krocza oraz do likwidacji defektów kosmetycznych i funkcjonalnych tej okolicy ciała. Dzięki zastosowaniu nici Vaginal można sprawić, że intymne okolice kobiecego ciała zyskują na atrakcyjności. Nici wykonane są z polikaprolaktonu – bezpiecznego i nie wywołującego podrażnień polimeru, który ulega rozpuszczeniu po kilkunastu miesiącach od chwili osadzenia w tkankach. Nici zaopatrzone są w dwie igły na końcach i mają mechanizm samo zakotwiczania. Dzięki maleńkim haczykom ułożonym w dwóch przeciwnych kierunkach nici te utrzymują stałą pozycję w ciele aż do momentu rozpuszczenia się, co gwarantuje stabilność liftingu i odmłodzenia tkanek.

Efekt liftingu okolic krocza i sromu uzyskuje się dzięki pobudzeniu syntezy białek tkankowych i wytworzeniu wzdłuż nici kolumn z włókien kolagenu i elastyny – to one zapewniają właściwe napięcie tkanki nawet do kilku lat po wchłonięciu nici.

Zabieg Vaginal Narrower  jest minimalnie inwazyjną procedurą, która może być przeprowadzona w ramach normalnej wizyty ambulatoryjnej w gabinecie ginekologicznym. Podczas zabiegu stosowane jest znieczulenie miejscowe, aby zminimalizować dyskomfort odczuwany podczas wprowadzania nici do tkanek. Nić umieszcza się w tkankach przez małe nacięcia i osadza pod skórą krocza lub w płytko położonych mięśniach tej okolicy. Na koniec lekarz zamyka nacięcia cienkimi szwami.

Najczęściej w tkankach krocza osadza się jedną do dwóch nici. Zabieg  jest mało inwazyjny i mało obciążający dla organizmu. Rana goi się szybko i już po kilku dniach kobieta może wrócić do pełnej aktywności, a kilka tygodni po zabiegu może na nowo cieszyć się życiem seksualnym. W Estell zabiegi ginekologii estetycznej wykonują doświadczeni specjaliści ginekologii, dzieki czemu zapewniamy naszym pacjentkom największe bezpieczeństwo i prawidłowść przeprowadzanego zabiegu.

Cena zabiegu od:
od 2500 zł do 5000 zł

Pełny cennik Płatności ratalne Umów wizytę

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48

Kto wykonuje zabieg?

lekarz

Obszar zabiegu

krocze, srom

Czas trwania zabiegu

15 do 40 minut

Telefon

22 431 36 66