Modelowanie sylwetki

opis problemu

Chyba każda kobieta marzy, aby wyglądać doskonale. Piękna sylwetka, smukła talia, doskonała, jędrna i elastyczna skóra. Też dążysz do ideału? Świetnym rozwiązaniem mogą być odpowiednio dobrane zabiegi medycyny estetycznej, które pomogą Ci osiągnąć oczekiwany efekt.

Modelowanie sylwetki kiedy jest niezbędne?

Duże znaczenie w zabiegach modelowania sylwetki ma ograniczenie i usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej. Nie jest to jednak metoda odchudzania, ponieważ zadaniem zabiegów nie jest zmniejszenie masy pacjenta, lecz poprawa, korekcja figury. Zabiegi wykorzystywane są wtedy, kiedy pacjentka chciałaby poprawić proporcje poprzez delikatne wyszczuplenie ciała. Podczas zabiegu modelowania możliwe jest szybkie i skuteczne usunięcie komórek tłuszczowych, ale podejmowane przez lekarza lub kosmetologa działania mają ogromny wpływ także na skórę.

Zabieg wykonywany jest ze względów estetycznych, które chciałyby skutecznie wyeliminować tłuszcz np. z brzucha, bioder czy ud. Jest on doskonałym rozwiązaniem dla osób, które pomimo ścisłego przestrzegania diety, włączenia aktywności fizycznej, nadal mają problem z redukcją tkanki tłuszczowej. To świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy zmagają się z problemem mało elastycznej skóry. Brak jędrności obserwowany jest jako naturalny proces fizjologiczny postępujący wraz z wiekiem.

Modelowanie sylwetki leczenie

Modelowanie sylwetki wykonywane jest przy pomocy zabiegów medycyny estetycznej, które pozwalają uzyskać naprawdę korzystne efekty. Dostępne są zarówno metody chirurgiczne, jak i niechirurgiczne, ale bardzo ważne jest zmienianie nawyków żywieniowych i trybu życia pacjenta. Zbilansowana dieta i wysiłek są podstawą, która pozwoli utrzymać oczekiwany efekt.

W ramach leczenia wykorzystywane są różne metody, dobierane indywidualnie do sytuacji pacjenta, jak radiofrekwencyjny endolifting, drenaż limfatyczny w połączeniu z masażem próżniowym, lipoliza, mezoterapia lipolityczna, mikroigłowa fala radiowa, nici liftingujące, zimne mikrofale redukujące tkankę tłuszczową, zabieg ujędrniający z wykorzystaniem skoncentrowanej fali radiowej, fala akustyczna, karboksyterapia, masaż manualny, skoncentrowana, tripolarna fala radiowa.

Wsparcie pacjenta

Pacjent decydujący się na wykonanie zabiegu wymaga właściwego wsparcia. Ważne jest nie tylko postępowanie po zabiegach, ale również zmiana trybu życia i diety, co może być trudnym i wymagającym wiele samozaparcia zadaniem.

FAQ

Czy zabiegi dają naprawdę widoczne efekty?

Zabiegi, jakie wykonywane są w ramach modelowania sylwetki pozwalają na naprawdę znaczącą poprawę wyglądu. Metody te sprawiają, że efekty są zauważalne naprawdę szybko, co jest dodatkowym atutem.

Na czym polega modelowanie sylwetki?

Trzeba pamiętać, że jest to proces wieloetapowy, który wymaga jednoczesnego działania na różnych frontach. Ćwiczenia i zbilansowana dieta to podstawa działania, która utrwala rezultaty przeprowadzanych zabiegów. Ni można zapominać też o właściwej pielęgnacji skóry.

Formularz kontaktowy


    [rozwiń]

    [rozwiń]

    [rozwiń]