PL EN

NICI LIFTINGUJĄCE- lifting i modelowanie twarzy przy użyciu nici z kwasem hialuronowym

Opis usługi

Stosowane nici do zabiegów liftingujacych ma na celu odbudowę nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Dzięki zastosowaniu tego rodzaju metody, powstające wokół nici nowe włókna kolagenu i elastyny powodują poprawę wyglądu,  przywrócenie prawidłowej objętości skóry twarzy, sprężystości, jędrności i nawilżenia. Dzięki niciom PDO możemy również ograniczyć siłę mięśni mimicznych twarzy i uzyskać efekty estetyczne zbliżone do podania toksyny botulinowej (botox) – uzyskująć relaksację mięśni i wygładzenie rysów twarzy. Nici liftingujące są wykonane z rozpuszczalnej substancji PDO (polidioksonan). PDO jest silnym syntetycznym włóknem, składającym się z jednego (monofilament) lub dwóch skręconych stałych włókien (polifilament), które po określonym czasie rozpuszczają się w tkance. Nici mają wysoką biologiczną obojętność i atraumatycznie przechodzą przez tkankę, są trwałe i elastyczne. Technika wprowadzania nici opiera się na wykorzystaniu naturalnych linii napięcia skóry, co dodatkowo powoduje efekt zbliżony do liftingu chirurgicznego. Nici wszczepiane są podskórnie.  

Efekt zabiegu: Efekt estetyczny uzyskiwany po zabiegach wykorzystujących nici liftingujące jest bardziej naturalny, niż po podaniu toksyny botulinowej, ponieważ nie unieruchamiamy mięśni mimicznych, a wpływamy jedynie na osłabienie ich działania. Dzięki zastosowaniu nici możemy osiągnąć efekty w postaci odmłodzenia skóry, poprawy wolumetrii twarzy, wygładzenia i spłycenia zmarszczek, zwężenia porów, liftingu skóry. Ponadto, efekty zabiegu widoczne są natychmiast. Należy jednak pamiętać, że właściwy proces tworzenia nowego kolagenu rozpoczyna się po 10 – 14 dniach i tak naprawdę dopiero wówczas zaczynają być widoczne właściwe efekty zabiegu. 

Wskazania do zabiegu: lifting twarzy, utrata jędrności i napięcia skóry, modelowanie wybranych partii twarzy, likwidacja tzw. „chomików”, poprawa  owalu twarzy, asymetria łuków brwiowych, opadanie górnych powiek, opadające ramiona tzw. pelikany.

Częstotliwość zabiegu: Otrzymane efekty estetyczne widoczne są już po jednym zabiegu i utrzymują się zazwyczaj do 24 miesięcy.

 

Cena zabiegu od:
od 1000 zł do 5500 zł
(cena ustalana jest indywidualnie po konsultacji i zależy od ilości i rodzaju użytych nici)

Pełny cennik Płatności ratalne Umów wizytę

Przeciwwskazania

  • ciąża, okres karmienia piersią,
  • choroby autoimmunologiczne,
  • niewyrównana cukrzyca,
  • tendencje do powstawania bliznowców,
  • aktywne zakażenia okolicy zabiegu,
  • choroba nowotworowa,
  • infekcje wirusowe (opryszczka),
  • choroby drobnoustrojowe (np. katar),
  • gorączka.

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48

Kto wykonuje zabieg?

lekarz

Obszar zabiegu

twarz

Czas trwania zabiegu

30 - 60 minut

Telefon

22 431 36 66