PL EN

MAXIMUS- redukcja tkanki tłuszczowej, modelowanie ciała, ujędrnianie skóry

Opis usługi

Tkanka tłuszczowa stanowi rodzaj samoregenerującego się akumulatora energetycznego. Proces odkładania się energii w postaci tłuszczów obojętnych odbywa się po każdym posiłku. Jeśli odkładanie przeważa ilościowo nad zużywaniem energii w ciągu dostatecznie długiego czasu, pojawia się otyłość. Oporny tłuszcz, który nie poddaje się diecie, ani ćwiczeniom fizycznym, potrafi być prawdziwym problemem. Polecanym rozwiązaniem jest zabieg modelowania ciała urządzeniem Maximus. Maximus Trilipo jest jedynym urządzeniem estetycznym na rynku, które działa jednocześnie na skórę, komórki tłuszczowe i mięśnie. Jest to możliwe dzięki synergicznemu działaniu dwóch technologii – trójpolarnej fali radiowej (TriLipo RF) oraz dynamicznej aktywacji mięśni (TriLipo DMA). Aparat MAXIMUS ponadto jest urządzeniem medycznym z certyfikatem jakości i bezpieczeństwa FDA. Jego skuteczność została potwierdzona szeregiem badań laboratoryjnych i klinicznych. MAXIMUS to najbardziej kompleksowy system antystarzeniowy dostępny na rynku, który dzięki energii RF powoduje mikrouszkodzenia, co wywołuje naturalny mechanizm gojenia się skóry. Po zabiegu nieuszkodzone obszary działają jak uzdrawiające centra. Podwyższenie metabolizmu fibroblastów regeneruje kolagen, tworzy się nowa tkanka. Skóra przebudowuje się i staje się zdrowsza. Energia TRILIPO RF podgrzewa podskórną tkankę tłuszczową, powodując uwolnienie płynnego tłuszczu z komórek. Efekt termiczny przyśpiesza procesy naturalnego metabolizmu. Jednoczesnie zastosowanie ciśnienia wewnątrz i na zewnątrz warstwy tłuszczowej powoduje szybszą jej eliminację. Wewnątrz TRILIPO DMA powoduje skurcze mięśni, wypychając komórki tłuszczowe do góry. Od zewnątrz działa na nie ciśnienie wytwarzane przez głowicę przyłożoną do powierzchni skóry. Efektem tego procesu jest drenaż tłuszczu. Połączony efekt TRILIPO RF i DMA zwiększa cyrkulację krwi, optymalizując dotlenienie i detoksykację tkanki. Uzyskujemy długoterminowy efekt ujędrnienia skóry.

Efekty zabiegu: Maximus Trilipo przynosi znakomite efekty zarówno w przypadku zabiegów na ciało oraz na twarz.

Wskazania do zabiegu:  redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu; poprawa napięcia skóry.

Zalecana częstotliwość: Dla długotrwałego i bardziej spektakularnego efektu rekomenduje się wykonanie ok. 6 – 8 zabiegów w serii, w odstępach jednego tygodnia. W celu osiągnięcia najlepszych efektów w walce z tkanka tłuszczową nasi specjaliści polecają terapie łączone w których wykorzystują różne urządzenia często łączone z zabiegami lekarskimi (mezoterapią, lipolizą iniekcyjną lub karboksyterapią).

Cena zabiegu od:
pojedynczy obszar 550 zł
dwa obszary w trakcie jednego zabiegu 750 zł
odmładzający zabieg na dłonie 280 zł

Pełny cennik Płatności ratalne Umów wizytę

MAXIMUS

MAXIMUS poprawia napięcie skóry, daje natychmiastowy efekt liftingu oraz modeluje twarz i ciało.

Wskazania do zabiegu urządzeniem MAXIMUS:

 • redukcja zmarszczek
 • ujędrnienie i odmłodzenie skóry
 • poprawa konturu twarzy
 • poprawa napęcia skóry
 • redukcja rozstępów i blizn potrądzikowych
 • lifting oraz ujędrnianie mięśni

Aparat MAXIMUS jest urządzeniem medycznym z certyfikatem jakości i bezpieczeństwa FDA. Jego skuteczność została potwierdzona szeregiem badań laboratoryjnych i klinicznych. MAXIMUS to najbardziej kompleksowy system antystarzeniowy dostępny na rynku.

Zabiegi wykonane przy użyciu MAXIMUS TRILIPO stymulują naturalną odnowę kolagenu. Skutkuje to ogromną poprawą napięcia skóry oraz natychmiastowym efektem liftingu. MAXIMUS TRILIPO daje bardzo dobre rezultaty w modelowaniu twarzy, m.in. redukcji tzw. drugiego podbródka. Aparat świetnie sprawdza się w eliminowaniu zmarszczek, rozstępów oraz wszelkiego rodzaju blizn, np. trądzikowych. Energia TRIFRACTIONAL jest wprowadzana do tkanki w trzech impulsach, co wpływa na bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu. Odczuwany przez pacjenta dyskomfort jest sprowadzony do minimum. Bardzo krótki jest również okres rekonwalescencji.

Urządzenie MAXIMUS TRILIPO działa na trzech poziomach: stymuluje skórę właściwą, tkankę podskórną oraz mięśnie. Potrójna akcja redukcji tkanki tłuszczowej skutecznie modeluje sylwetkę.

Energia TRILIPO RF podgrzewa podskórną tkankę tłuszczową, powodując uwolnienie płynnego tłuszczu z komórek. Efekt termiczny przyśpiesza procesy naturalnego metabolizmu. Jednoczesne zastosowanie ciśnienia wewnątrz i na zewnątrz warstwy tłuszczowej powoduje szybszą jej eliminację. Wewnątrz TRILIPO DMA powoduje skurcze mięśni, wypychając komórki tłuszczowe do góry. Od zewnątrz działa na nie ciśnienie wytwarzane przez głowicę przyłożoną do powierzchni skóry. Efektem tego procesu jest drenaż tłuszczu.

Energia RF powoduje mikrouszkodzenia, co wywołuje naturalny mechanizm gojenia się skóry. Po zabiegu nieuszkodzone obszary działają jak uzdrawiające centra. Podwyższenie metabolizmu fibroblastów regeneruje kolagen, tworzy się nowa tkanka. Skóra przebudowuje się i staje się zdrowsza. Połączony efekt TRILIPO RF i DMA zwiększa cyrkulację krwi, optymalizując dotlenienie i detoksykację tkanki. Uzyskujemy długoterminowy efekt ujędrnienia skóry.

 

Czytaj więcej

Przeciwwskazania

 • stymulator serca,
 • wszczepione neurostymulatory, bądź inne wewnętrzne urządzenia elektryczne,
 • ciąża i okres laktacji,
 • choroba nowotworowa,
 • osłabiony system immunologiczny spowodowany chorobami takimi jak AIDS i HIV,
 • choroby serca,
 • epilepsja,
 • uszkodzenia nerwów i neuropatia,
 • żylaki w obszarze zabiegowym.

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48

Kto wykonuje zabieg?

kosmetolog

Obszar zabiegu

ciało

Czas trwania zabiegu

40-60 minut

Telefon

22 431 36 66