Metamorfoza Dorota

Dorota

Lat 45

Pani Dorota od dłuższego czasu chciała oddać się w ręcę specjalisty medycyny estetycznej. Patrząc na swoje zdjęcia widziała wiele rzeczy, z których nie była zadowolona. Szczególną uwagę zwracała na utracony owal twarzy, zmarszczki i asymetryczne usta.

1. Jak przebiega terapia?

Z powodu przesuszonego naskórka oraz przebarwień powstałych w wyniku opalania metamorfoza pani Doroty zaczęła się od konsultacji z kosmetologiem, który wybrał zabieg złuszczający z infuzją substancji aktywnych mających działanie rozjaśniające – mikrodermabrazję diamentową.

Aby poprawić owal twarzy pacjentki i uzyskać efekt liftingu dr Jakubowski zastosował nici liftingujące. Do zniwelowania bruzd nosowo-wargowych i uniesienia opadających kącików ust wykorzystano preparat Juvederm® VOLIFT®, który świetnie wygładza i odmładza skórę oraz unosi i modeluje owal twarzy. Napięcie skóry poprawił również preparat Emervel Deep, który został podany kaniulą, tworząc sieć nicy hialuronowych, dzięki czemu owal pacjentki odzyskał naturalną objętość.

Dr Jakubowski zasugerował też pani Dorocie delikatne wygładzenie 1/3 górnej części twarzy. Zastosowana toksyna botulinowa pozwoliła zniwelować

kurze łapki, lwią bruzdę oraz zmarszczki poprzeczne czoła. Ostatnim etapem metamorfozy było modelowanie ust dzięki preparatowi, który poprzez zwiększenie objętości tkanki uwydatnił usta i skorygował asymetrię.

Lista zabiegów
 1. Mikrodermabrazja diamentowa
 2. Juvederm® VOLIFT
 3. Zastosowanie toksyny botulinowej na 3 okolice
 4. Modelowanie ust
 5. Nici Liftingujące, Nici First Lift Barb 4D
 6. Emervel Deep
Galeria
2. Etapy terapii
Etap I
Nazwa zabiegu Czas Cena
Mikrodermabrazja diamentowa 80 min
( 2 zabiegi )
800 zł
( 2 zabiegi )

 

Etap II
Nazwa zabiegu Czas Cena
Juvederm® VOLIFT 2 godz 1400 zł
Zastosowanie toksyny botulinowej na 3 okolice 1150 zł
Modelowanie ust 1000 zł
Nici Liftingujące
Nici First Lift Barb 4D
550 zł za szt.
( zastosowano 2 szt. nici na każdą stronę )
Emervel Deep 1000 zł

 

3. Wrażenia po metamorfozie

Pani Dorota była bardzo zadowolona z przebiegu metamorfozy. Na początku szczególnie cieszyła ją możliwość delikatnego powiększenia i poprawy symetrii ust, co było jej ogromnym marzeniem. Jednak po wszystkich zabiegach była pod dużym wrażeniem poprawy napięcia skóry i wygładzenia zmarszczek. Jak sama mówi, odmłodniała o co najmniej 10 lat.

Formularz kontaktowy


  [rozwiń]

  [rozwiń]

  [rozwiń]