Metamorfoza Daria S

Daria

Lat 41

Pani Daria niedawno straciła na wadze prawie 30kg. Aktywny tryb życia pozwolił jej utrzymać dobrą kondycję ciała, ale niestety cały proces odbił się na stanie skóry twarzy, która straciła jędrność i blask. Pojawiające się stopniowo pierwsze oznaki upływającego czasu sprawiły również, że twarz utraciła wyraźny owal i nabrała smutnego wyrazu. Pani Daria chciała powrócić do młodszego i bardziej promiennego wyglądu.

1. Przeprowadzone zabiegi

Metamorfoza pani Darii została przeprowadzona w klinice ESTELL przez dr Katarzynę Rudolf-Ukrasińską, lekarza medycyny estetycznej. Podczas konsultacji pani Doktor w pierwszej kolejności zwróciła uwagę na przebarwienia oraz przesuszoną skórę pacjentki i zaproponowała mezoterapię osoczem bogatopłykowym. Wśród zalecanych terapii pojawił się również radiofrekwencyjny lifting oraz zastosowanie toksyny botulinowej w okolicy “kurzych łapek”. Dodatkowo doktor zaproponowała delikatny zabieg modelowania ust.

Lista zabiegów
  1. Radiofrekwencyjny lifting na szyję i dekolt
  2. Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym
  3. Juvederm® Voluma Restylane Lip Volume
Galeria
2. Jak przebiega terapia?

Podczas zabiegu poprawiającego objętość środkowej części twarzy zastosowano preparat Juvederm® Voluma z linii preparatów VYCOSS™. W okolicę kości jarzmowej oraz nieco poniżej doliny łez został wprowadzony preparat, który nie tylko przywraca utraconą objętość twarzy, ale poprawia również wygląd okolicy oczu. Preparat zaaplikowany został też w brodę, lekko ją opuszczając. Pani Daria będzie mogła cieszyć się efektami tego zabiegu dłużej niż rok, gdyż wzrost elastyczności i stymulacja własnych procesów w skórze pacjentki pozostanie na dłużej.

Kolejnym etapem metamorfozy była mezoterapia osoczem bogatopłytkowym. Jest to zabieg niezwykle bezpieczny, ponieważ wykorzystywany materiał pochodzi z krwi pacjenta. Terapia ta, oprócz działania odmładzającego i regenerującego, znakomicie nawilża skórę i pomaga przywrócić jej napięcie co w przypadku pani Darii było szczególnie istotne.

Dr Rudolf-Ukrasińska zdecydowała się zniwelować kurze łapki aplikując w tę okolicę toksynę botulinową. Panią Darię poddano również delikatnej korekcji kształtu i objętości, która została wykonana preparatem Restylane Lip Volume.

Poprawę jędrności szyi dekoltu uzyskano natomiast dzięki zabiegowi Peleve, który poprzez podniesienie temperatury skóry do 41-43°C stymuluje produkcję kolagenu. W efekcie skóra w tym obszarze stała się bardziej napięta i wyraźnie odmłodzona.

3. Etapy terapii
Etap I
Nazwa zabiegu Czas Cena
Radiofrekwencyjny lifting na szyję i dekolt 60 min 2600 zł

 

Etap II
Nazwa zabiegu Czas Cena
Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym 40 min 700 zł

 

Etap III
Nazwa zabiegu Czas Cena
Juvederm® Voluma
Restylane Lip Volume
60 min 1400 zł

1000 zł

4. Wrażenia po metamorfozie

Zabiegi okazały się właściwie bezbolesne, a pacjentka lekki dyskomfort odczuwała jedynie przy nakłuwaniu delikatnych okolic oczu i ust. Pani Daria była też pod wrażeniem kontaktu z dr Rudolf-Urasińską, która dokładnie i przystępnie tłumaczyła każdy element zabiegu.

Formularz kontaktowy


    [rozwiń]

    [rozwiń]

    [rozwiń]