Metamorfoza Pani Joanny

Pani Joanna

Lat 44

Kochający syn Damian zgłosił mamę do Kliniki aby spełnić jej najskrytsze marzenia. Marzeniem naszej pacjentki, która kilka lat temu wygrała walkę z nowotworem piersi i przeżyła dodatkowo odejście męża było odzyskać młody wygląd twarzy.

1. Przeprowadzone zabiegi

Nad metamorfozą Pacjentki czuwali dr Ewa Adamska lekarz medycyny estetycznej oraz dr n. med. Krzysztof Jakubowski.

Lista zabiegów
 1. Zabieg toksyną botulinową na 1/3 górną twarzy
 2. Dolina łez – wypełnienie kwasem hialuronowym
 3. Wolumetria twarzy za pomocą Ellance S
 4. Modelowanie czerwieni wargowej kwasem hialuronowym
 5. Ultradźwiękowy lifting
2. Jak przebiega terapia?

Pani Joanna w pierwszej kolejności miała wykonany zabieg toksyną botulinową na górną część twarzy. Jest to najskuteczniejsza metoda redukcji zmarszczek mimicznych, które powstają w wyniku nadmiernej pracy konkretnych mięśni. Dzięki temu pacjentka pozbyła się bruzd w okolicy czoła oraz oczu. Następnie okolica oczy została odświeżona poprzez wypełnienie kwasem hialuronowym tzw. doliny łez. Efektem zabiegu było zredukowanie obrzęków i zasinień oraz uzyskanie efektu odświeżonej i promiennej skóry tym obszarze.

Skóra Pani Joanny pozbawiona była jędrności i elastyczności. Aby poprawić jej wygląd i proporcje twarzy dr Jakubowski wykonał zabieg wolumetrii, który polegał na podaniu preparatu Ellance S w miejsca, które wymagały uwydatnienia. Zabieg pięknie wymodelował kontury twarzy dzięki czemu nasza pacjentka uzyskała młodszy wygląd.

W trakcie tej samej procedury zabiegowej doktor Jakubowski wykonał zabieg modelowania czerwieni wargowej preparatem zawierającym kwas hialuronowy. Usta pacjentki zostały subtelnie podkreślone i uwydatnione a czerwień warg bardziej intensywna.
Ostatnim elementem metamorfozy był zabieg HIFU, wykonany na górnej części twarzy przez dr Ewę Adamską. HIFU wykorzystuje energię ultradźwięków i służy do bezinwazyjnego liftingu skóry twarzy, szyi i dekoltu. W efekcie tego zabiegu skóra zostaje widoczne odmłodzona. Znacznemu spowolnieniu ulega także naturalny proces starzenia się jej komórek. Rezultatem zabiegu na twarz jest między innymi wyraźne uniesienie górnych powiek. Dzięki temu spojrzenie staje się bardziej otwarte, a twarz nabiera odświeżonego, młodszego wyglądu.

3. Etapy terapii
Etap I
Nazwa zabiegu Czas Cena
Zabieg toksyną botulinową na 1/3 górną twarzy) 30 min od 500 zł
Dolina łez – wypełnienie kwasem hialuronowym 30 min od 800 zł
Wolumetria twarzy za pomocą Ellance S 60 min od 1200 zł
Modelowanie czerwieni wargowej kwasem hialuronowym 30 min od 1000 zł
Ultradźwiękowy lifting 50 min od 1200 zł

 

4. Wrażenia po metamorfozie

Przeżycia spowodowane chorobą nauczyły Panią Joannę, jak bardzo należy cieszyć się życiem i jak jest ono cenne. Została instruktorką Zumby dla kobiet chorych na raka i osób starszych, angażuje się bardzo czynnie w organizacji onkocafe. My przywróciliśmy blask jej twarzy i wydobyliśmy piękno, które na co dzień skrywała w sobie. Efekty zabiegów przeszły najśmielsze oczekiwania pani Joanny, która cieszy się jędrną, elastyczną, wypełnioną i zregenerowaną skórą.

Formularz kontaktowy


  [rozwiń]

  [rozwiń]

  [rozwiń]