Metamorfoza Joanna

Joanna

Lat 48

Każda kobieta stara się zaakceptować pojawiające się zmiany na swojej twarzy wynikające z postępującego procesu starzenia się. Tak było również w przypadku Pani Joanny. Aby jednak poprawić swoją samoocenę i dobre samopoczucie postanowiła odmienić swój wygląd. Do metamorfoz przystąpiła z entuzjazmem i nadzieją, że od tej pory będzie się czuła pewniej i młodziej.

1. Przeprowadzone zabiegi

Metamorfoza pani Joanny została przeprowadzona w klinice ESTELL przez dr Katarzynę Rudolf-Urasińską, lekarza medycyny estetycznej. Największymi zmartwieniami pacjentki były pojawiające się zmarszczki wokół oczu, worki pod oczami oraz utrata jędrności skóry i owalu twarzy.

Lista zabiegów
 1. Rasurfacing laserem CO2
 2. Wypełnienie policzków
 3. Zmniejszenie worków pod oczami Emervel Deep
 4. Rewitalizacja czerwieni wargowej Emervel Lips
 5. Zniwelowanie tzw. “kruzych łapek” toksyną botulinową – 1 okolica
Galeria
2. Jak przebiega terapia

Wraz z wiekiem twarz zaczyna tracić młodzieńczy owal, tak stało się również w przypadku pani Joanny. Na samym początku metamorfozy pani Joanna miała wykonany resurfacing twarzy i szyi laserem CO2. Celem zabiegu jest pobudzenie procesów naprawczych w skórze, co skutkuje poprawą jędrności i napięcia.

Aby nadać twarzy objętości, dr Rudolf-Urasińska zastosowała wypełnienie policzków preparatem Emervel Voluma. Dużym problemem były również worki pod oczami, które sprawiały wrażenie, jakby pacjentka była zmęczona lub niewyspana. Podczas konsultacji okazało się, że są to przepukliny dolnych powiek, czyli nadmiar skóry i tkanki tłuszczowej, kwalifikujący się do zabiegu chirurgicznego. Jednak, aby problem ukryć, zastosowano wypełnienie kwasem hialuronowym Emervel Deep. Preparat ten spowodował, że charakterystyczna “dolina łez” uległa spłyceniu, dzięki czemu jest teraz mniej widoczna.

W okolice pojawiających się kurzych łapek zastosowano toksynę botulinową, która sprawiła, że uzyskano efekt “otwartego oka”.

Metamorfozę zwieńczyła rewitalizacja czerwieni wargowej ust preparatem Emervel Lips polegająca na subtelnym podaniu kwasu hialuronowego posiadającego właściwości silnie nawilżające. Wypełniacz nawilżył usta oraz spowodował, że zniknęły z nich poprzeczne załamania.

3. Etapy terapii
Etap I
Nazwa zabiegu Czas Cena
Rasurfacing laserem CO2 60 min 2100 zł

 

Etap II
Nazwa zabiegu Czas Cena
Wypełnienie policzków 90 min 1000 zł
Zmniejszenie worków pod oczami Emervel Deep 1000 zł
Rewitalizacja czerwieni wargowej Emervel Lips 1000 zł
Zniwelowanie tzw. “kurzych łapek” toksyną
botulinową – 1 okolica
1000 zł
4. Wrażenia po metamorfozie

Przeprowadzone zabiegi nie były bolesne. Pani Joanna była pod wrażeniem niskiej inwazyjności zabiegów i natychmiastowych zmian, jakie zaszły w jej wyglądzie. Od samego początku była zadowolona z efektów i cieszyła się, że zdecydowała się na ten krok

Formularz kontaktowy


  [rozwiń]

  [rozwiń]

  [rozwiń]