Anna Ziółkowska

LEK. STOM.

Anna Ziółkowska

  • Lekarz stomatologii
  • Specjalista protetyk
  • Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

oddział

SENATOR, Warszawa

Godziny pracy

pn-pt: 9:00-21:00,
sob.: 9-18:00

oddział

FOREST, Warszawa

Godziny pracy

pn-pt: 8:00-21:00,
sob.: 9-18:00

Wykształcenie

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Na tej samej uczelni ukończyła studia podyplomowe na kierunku „Medycyna estetyczna”. Specjalizuje się w kompleksowym leczeniu protetycznym, implantoprotetycznym, leczeniu dysfunkcji narządu żucia, rekonstrukcjach startych zębów, stomatologii estetycznej oraz medycynie estetycznej.

Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach, kursach i sympozjach z zakresu stomatologii oraz medycyny estetycznej.

Wiedzę teoretyczną od lat z powodzeniem wykorzystuje praktycznie, łącząc wyżej wymienione dziedziny, podczas leczenia nieustannie powiększającego się grona zadowolonych pacjentów.

Specjalizacja

  • Lekarz stomatologii
  • Specjalista protetyk
  • Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

O mnie

Lekarz stomatologii, specjalista z zakresu protetyki oraz certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. W działalności zawodowej skupia się na kompleksowym leczeniu protetycznym, implantoprotetycznym czy leczeniu dysfunkcji narządu żucia.

Z powodzeniem łączy zdobyte kompetencje, wdrażając procedury z obszaru stomatologii i medycyny estetycznej czy rekonstruując zęby starte w wyniku bruksizmu.

Do każdego Pacjenta podchodzi w sposób indywidualny, kreując zdrowe, piękne i trwałe uśmiechy.

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach, kursach oraz sympozjach z zarówno z zakresu stomatologii, jak i medycyny estetycznej.

Zapraszamy na konsultacje!