Tatiana Livai

Tatiana Livia - lekarz medycyny estetycznej estell.

LEK. MED.

Tatiana Livai

  • Specjalista dermatologii i wenerologii
  • Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

oddział

Klif, Warszawa

Godziny pracy

pn-pt: 8:00-21:00,
sob.: 9:00-18:00

oddział

SENATOR, Warszawa

Godziny pracy

pn-pt: 9:00-21:00,
sob.: 9-18:00

Wykształcenie

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Państwowego Uniwersytetu Medycznego w Grodnie. Ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej. Dr Tatiana Livai stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez czynny udział w kongresach oraz szkoleniach specjalizacyjnych z zakresu dermatologii i wenerologii oraz medycyny estetycznej.

Specjalizacja

  • Specjalista dermatologii i wenerologii
  • Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

O mnie

Dermatolog i wenerolog, Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Pani Doktor jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej. Ukończyła również Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Doskonale łączy wiedzę z zakresu swoich specjalizacji z kompetencjami z obszaru medycyny estetycznej. Pozwala jej to na proponowanie najlepszych rozwiązań odmładzających i walczących z oznakami starzenia na różnych etapach. Pani Doktor wie wszystko o problemach skóry i jej potrzebach. Indywidualne podejście łączące zaawansowane technologie oraz preparaty poprawiające jakość skóry, dają maksymalny możliwy do uzyskania efekt i powodują uśmiech zadowolenia na twarzach Pacjentek i Pacjentów Pani Doktor.

Aktywna uczestniczka licznych kongresów i szkoleń specjalizacyjnych z zakresu dermatologii i wenerologii oraz medycyny estetycznej. Zapraszamy na konsultacje!