Katarzyna Kochańska

Katarzyna Kochańska

LEK. MED.

Katarzyna Kochańska Kierownik Medyczny Oddziału ESTELL Klif

  • Specjalista dermatologii i wenerologii
  • Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

oddział

Klif, Warszawa

Godziny pracy

pn-pt: 8:00-21:00,
sob.: 9:00-18:00

Wykształcenie

Studia medyczne ukończyła na I wydziale lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie w 2005 roku. W latach  2006-2015 pracowała w Klinice Dermatologicznej WIM. W 2009 roku został absolwentką Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej. Wciąż aktualizuje wiedzę medyczną w oparciu o najnowsze badania i publikacje naukowe, śledzi i praktykuje nowe metody leczenia chorób dermatologicznych poprzez liczne udziały w kongresach medycznych, szkoleniach i kursach a także poprzez prowadzenie badań klinicznych z zastosowaniem najnowszych, innowacyjnych leków i metod terapii chorób skóry.

Specjalizacja

  • Specjalista dermatologii i wenerologii
  • Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

O mnie

Specjalista dermatologii i wenerologii oraz certyfikowany lekarz medycyny estetycznej.

Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej. W praktyce lekarskiej łączy dogłębną wiedzę z zakresu potrzeb skóry z innowacyjnymi terapiami anti-aging. Zdrowa, odmłodzona, pełna witalności skóra to główne cele terapii prowadzonych przez Doktor Kochańską.

Stale poszerza swoją wiedzę medyczną, będąc na bieżąco ze światowymi trendami i nowinkami medycznymi, które wykorzystuje w swoim gabinecie. Prowadzi badania kliniczne z zastosowaniem najnowszych procedur, leków i metod terapii chorób skóry.

Aktywna uczestniczka kongresów medycznych, szkoleń i kursów, zarówno w Polsce, jak i za granicą.