Elżbieta Tatar

Elżbieta Tatar

LEKARZ

Elżbieta Tatar

  • Lekarz wykonujący zabiegi z zakresu medycyny estetycznej
  • specjalista neurolog

oddział

SENATOR, Warszawa

Godziny pracy

pn-pt: 9:00-21:00,
sob.: 9-18:00

Wykształcenie

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu, studiów Podyplomowych z zakresu Medycyny Estetycznej Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. W. Korfantego w Katowicach oraz Podyplomowych Studiów z zakresu Prawa Medycznego, Bioetyki i Socjologii Medycyny na Uniwersytecie Warszawskim, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i anti- aging, uczestnik licznych konferencji, kursów i szkoleń.

Specjalizacja

Specjalizuje się w różnorodnych technikach medycyny estetycznej, nieustannie pogłębiając wiedzę o nowe rozwiązania. Wykonuje zabiegi z zastosowaniem:

toksyny botulinowej: profilaktyka przeciwzmarszczkowa, i łagodzenie zmarszczek już istniejących, leczenie migreny, neurologii  nerwu trojdzielnego, łagodzenie asymetrii twarzy po porażeniu  nerwu twarzowego, bruksizmu, uśmiechu dziąsłowego, nadpotliwości różnych rejonów ciała i twarzy, stymulatorów tkankowych, kwasu hialuronowego i nici liftingujących: łagodzenie rysów twarzy- zabiegi zmniejszające wpływ grawitacji,  przywracanie i nadawanie proporcji twarzy, odświeżanie i modelowanie ust, stymulatorów skóry wykorzystywanych do mezoterapii twarzy, ciała, owłosionej skóry  głowy, nici stymulujacych, fal radiowych- radiofrekwencja mikroigłowa, laseroterapii: podtrzymywanie i poprawa elastyczności skóry, zmniejszanie i likwidacja drobnych zmarszczek, rozszerzonych porów, przebarwień, rozstępów, cellulitu, blizn