Dorota Szostek

dr Dorota Szostek

LEK. MED.

Dorota Szostek

  • Chirurg dziecięcy
  • Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

oddział

Klif, Warszawa

Godziny pracy

pn-pt: 8:00-21:00,
sob.: 9:00-18:00

oddział

SENATOR, Warszawa

Godziny pracy

pn-pt: 9:00-21:00,
sob.: 9-18:00

Wykształcenie

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Doświadczenie zdobywała pracując w I Klinice Kardiochirurgii i Chirurgii Ogólnej Dzieci w Warszawie pod kierownictwem prof. Wagnera. W 1997 roku uzyskała specjalizację z chirurgii dziecięcej. Ukończyła podyplomowej Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Od 2006 roku udziela świadczeń z zakresu medycyny estetycznej, specjalizując się w zabiegach chirurgicznych jak blefaroplastyka, liposukcja, zabiegach iniekcyjnych, laseroterapii oraz flebologii. Posiada uprawnienia szkoleniowca z zakresu liposukcji metodą LipoLife.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-Aging.

Specjalizacja

  • Chirurg dziecięcy
  • Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

O mnie

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej i specjalista chirurgii dziecięcej.

W codziennej praktyce przeprowadza zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, specjalizując się w obszarze chirurgicznym – m.in. w blefaroplastyce, liposukcji, zabiegach iniekcyjnych, laseroterapii czy flebologii. Interdyscyplinarne doświadczenie i zgromadzona wiedza owocują wyjątkowym, indywidualnym i pełnym empatii podejściem Pani Doktor, czym zjednuje sobie sympatię i zaufanie kolejnych Pacjentów.

Doktor Szostek jest członkinią Polskiego Towarzystwa Flebologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Certyfikowany szkoleniowiec z zakresu liposukcji metodą LipoLife.

Zapraszamy na konsultacje!