Krzysztof Jakubowski

DR N. MED.

Krzysztof Jakubowski kierownik medyczny oddziału estell senator

  • Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej
  • Specjalista z zakresu Chirurgii Onkologicznej i Chirurgii Ogólnej

oddział

SENATOR, Warszawa

Godziny pracy

pn-pt: 9:00-21:00,
sob.: 9-18:00

Wykształcenie

  • Absolwent Uniwersytetu Medycznego Ukończył Pierwszą w Polsce Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej w Warszawie, uzyskując tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej nadawany i honorowany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej i Chirurgii Ogólnej.

Specjalizacja

  • Chirurgia ogólna
  • Chirurgia onkologiczna
  • Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

O mnie

Współtwórca i konsultant medyczny procedur i zabiegów oferowanych w Estell.

Jest specjalistą z zakresu Chirurgii Onkologicznej i Chirurgii Ogólnej oraz Certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej z ponad 20 letnim doświadczeniem.

Pasjonat swojej pracy i prekursor wielu metod leczniczych w medycynie estetycznej. Ukończył Uniwersytet Medyczny oraz Pierwszą w Polsce Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej, uzyskując tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej nadawany i honorowany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej i Chirurgii Ogólnej.

Innowacyjne podejście do problemów starzejącej się skóry i terapie łączące zaawansowane technologie z najlepszej jakości preparatami, procedury cofające oznaki starzenia, ale bez zmian mimiki czy kształtu twarzy – to codzienna praca naszego Pana Doktora w Klinikach Estell.

Doktor specjalizuje się w procedurach chirurgicznych takich jak: plastyka powiek górnych i dolnych, lifting brwi, lip lift czy liposukcja podbródka z radiofrekwencyjnym liftingiem owalu twarzy.