Katarzyna Młyniec

LEK. DENT.

Katarzyna Młyniec

  • Lekarz stomatologii
  • Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

oddział

FOREST, Warszawa

Godziny pracy

pn-pt: 8:00-21:00,
sob.: 9-18:00

oddział

Klif, Warszawa

Godziny pracy

pn-pt: 8:00-21:00,
sob.: 9:00-18:00

Wykształcenie

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada 20 letnie doświadczenie w pracy z pacjentami. W 2020 roku ukończyła Podyplomowe Studia z zakresu Medycyny Estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Do każdego pacjenta podchodzi kompleksowo poprzez połączenie wiedzy z dziedziny stomatologii oraz medycyny estetycznej. Stale podnosi swoje kwalifikację, uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz warsztatach praktycznych.
Zamiłowanie do estetyki ma również odzwierciedlenie w życiu prywatnym. Pani Doktor jest miłośnikiem malarstwa.

Specjalizacja

  • Lekarz stomatologii
  • Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

O mnie

Lekarz stomatologii, od 20 lat pracuje z Pacjentami, łącząc indywidualne podejście z kompleksowością oferowanych rozwiązań. Absolwentka Podyplomowych Studiów z zakresu Medycyny Estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, łączy wiedzę z zakresu stomatologii i medycyny estetycznej, wdrażając procedury skoncentrowane zarówno na zdrowiu, jak i estetyce uśmiechu.

Aktywnie uczestniczy w licznych szkoleniach i warsztatach praktycznych, poszerzając swoją wiedzę oraz umiejętności, które wykorzystuje podczas spotkań z Pacjentami.

Zapraszamy na konsultacje!