Iryna Kozicka

Dr Iryna Kozicka - specjalista kliniki Estell

DR N. MED.

Iryna Kozicka

  • Specjalista ginekologii estetycznej
  • Specjalista położnictwa i ginekologii

oddział

SENATOR, Warszawa

Godziny pracy

pn-pt: 9:00-21:00,
sob.: 9-18:00

Wykształcenie

Absolwentka Lwowskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada specjalizację z położnictwa i ginekologii. W 2001 r. uzyskała stopień naukowy doktora w dyscyplinie medycyny, nadany uchwałą Winnickiego Państwowego Uniwersytetu Medycznego. Pani Doktor specjalizuje się w kompleksowym podejściu do potrzeb zgłaszanych przez Pacjentki w zakresie ginekologii estetycznej w tym laseroterapii, radiofrekwencji, labioplastyki. Realizuje się zawodowo jako położnik-ginekolog w Szpitalu św. Anny w Piasecznie oraz w Szpitalu Specjalistycznym św. Zofii w Warszawie, gdzie oprócz opieki porodowej nad pacjentkami, świadczy usługi z zakresu chirurgii ginekologicznej. Dzięki blisko 25 letniemu doświadczeniu w lecznictwie szpitalnym oraz ambulatoryjnym, Pani Doktor potrafi odpowiedzieć na problemy zgłaszane zarówno przez młode mamy jak również Pacjentki zmagające się z problemem nietrzymania moczu, braku satysfakcji seksualnej oraz niezadowolenia w obszarze estetyki ginekologicznej.

Ciągle podnosi swoje kwalifikację zawodowe poprzez udział w licznych kongresach i szkoleniach krajowych jak również zagranicznych, pod nadzorem uznanych specjalistów w tym dr n. med. Rafała Kuźlika oraz dr Nicola Zerbinatti. Dzięki temu może zaoferować najlepszą jakość świadczeń, zgodną z najnowszą technologią oraz rekomendacjami światowych ekspertów. Pani Doktor mówi po ukraińsku, rosyjsku, angielsku oraz hiszpańsku.

Specjalizacja

  • Specjalista położnictwa i ginekologii
  • Specjalista ginekologii estetycznej

O mnie

Specjalizuje się w indywidualnych terapiach i zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej, z uwzględnieniem laseroterapii, radiofrekwencji i labioplastyki. W praktyce lekarskiej kieruje się  filozofią holistycznego, pełnego empatii wsparcia i celowanego rozwiązania każdej kwestii medycznej, z którą zgłaszają się do gabinetu Pacjentki.

Pani Doktor jest aktywna zawodowo na wielu polach, działając jako położnik-ginekolog w Szpitalu św. Anny w Piasecznie oraz w Szpitalu Specjalistycznym św. Zofii w Warszawie. Prawie 25 lat doświadczenia w lecznictwie szpitalnym i ambulatoryjnym to kapitał, który czyni z Doktor Kozickiej jedną z najlepszych ekspertów w zakresie ginekologii i położnictwa w Polsce.

Doktor stale poszerza swoją widzę i kompetencje, uczestnicząc w licznych kongresach i szkoleniach, zarówno na arenie polskiej, jak i międzynarodowej.