PL EN

BLEFAROPLASTYKA DOLNA- operacja estetyczna powiek dolnych

Opis usługi

Operacje estetyczne powiek dolnych mają na celu odmłodzenie i poprawę ich wyglądu.

Zabieg polega na usunięciu nadmiaru skóry, a we wskazanych przypadkach także i przepuklin tłuszczowych, na skutecz czego uzyskuje się zmniejszenie nadmiaru tkanek w okolicy podoczodołowej (następuje likwidacja tzw. „worków”).

W czasie tego samego zabiegu można także skorygować tzw. „dolinę łez” uzyskując efekt odmłodzenia całej okolicy podoczodołowej. We wskazanych przypadkach, w celu utrzymania naturalnego położenia i kształtu powieki dolnej, zabieg blefaroplastyki poszerza się o procedury mające na celu zwiększenie napięcia mięśnia okrężnego oka i całej powieki. W zalezności od problemu występującego u pacjenta zabieg może być przeprowadzony również poprzez dostęp przezspojówkowy. Operacje estetyczne powiek dolnych wykonywane są w znieczuleniu miejscowym lub płytkim dożylnym w warunkach szpitalnych.Cięcia prowadzone są tuż poniżej brzegu rzęsowego powiek tak aby powstałe blizny pooperacyjne były jak najmniej widoczne. Cienkie szwy skórne usuwane są w 7 dobie po operacji.

Powrót do normalnego funkcjonowania następuje po 1-2 tygodniach a pełen efekt zabiegowy pojawia się po 6-8 tygodni od operacji.
Blefaroplastyka powiek dolnych pozwala na odmłodzenie ich wyglądu o 8-10 lat ale nie zatrzymuje naturalnego procesu ich starzenia się. Podczas konsultacji wstepnej chirurg plastyk po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu i badania przedstawi pacjentowi możliwe rozwiązania chirurgiczne. Omówi dokładnie przebieg samego zabiegu, spodziewane efekty oraz dokłądną jego cenę, która zależy w dużym stponiu od rozległości zabiegu oraz zastosowanej metody.

Cena zabiegu od:
7000 zł do 12100 zł

Pełny cennik Płatności ratalne Umów wizytę

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48

Kto wykonuje zabieg?

lekarz

Obszar zabiegu

powieki dolne

Czas trwania zabiegu

Telefon

22 431 36 66