Bioregenerujący stymulator kolagenu

O zabiegu

Wygląd zewnętrzny jest bardzo ważny. Z myślą o takich osobach dostępnych jest coraz więcej zaawansowanych technologicznie kosmetyków i preparatów medycyny estetycznej, które pomagają osiągnąć doskonały i naturalny wygląd.. Jednym z nich jest bioregenerujący stymulator kolagenu. Chcesz dowiedzieć się na czym polega ten zabieg i jakie są efekty?

Bioregenerujący stymulator kolagenu – co to za zabieg i dla kogo?

Bioregenerujący stymulator kolagenu pozwala zredukować zmarszczki i bruzdy. Biostymulator opracowany został na bazie kolagenu typu I, który pozyskiwany jest dzięki nowoczesnym i innowacyjnym metodom inżynierii genetycznej z nici jedwabnych. Posiadają one przywrócić doskonałą jędrność oraz elastyczność. Sposób wytwarzania sprawia, że preparat jest czysty, dzięki czemu nie wywołuje alergii na substancje, nie jest też traktowany przez organizm jako ciało obce.

W składzie preparatu znajdują się kolagen rekombinowany w łańcuch R-polipeptydu alpha-1, kwas hialuronowy (charakteryzujący się wysoką masą cząsteczkową) oraz karboksymetyloceluloza.

Zabieg polecany jest dla wszystkich osób, które borykają się z oznakami starzenia  z oznakami  twarzy oraz ust. Świetnie pomaga poprawić wygląd skóry gdy pacjent zmaga się z wiotkością skóry, z bliznami oraz zmarszczkami. to doskonały sposób, aby poprawić wygląd twarzy i występujących blizn potrądzikowych.

Zalety bioregenerującego stymulatora kolagenu

Zabieg cieszy się dużym zainteresowaniem i popularnością wśród pacjentów ze względu na wyjątkowe zalety. Bioregenerujący stymulator kolagenu jest naturalnym zabiegiem, w składzie preparatu znajdują się wyłącznie naturalne składniki, wyeliminowane zostały chemiczne środki sieciujące. Ponadto substancja jest całkowicie biozgodna, ponieważ pozwala mobilizować skórę do bioregeneracji. Ze względu na naturalny skład nie wywołuje reakcji alergicznych.

Substancje wykorzystane podczas zabiegu pozwalają przyspieszyć regenerację tkanek oraz przyspieszyć namnażanie fibroblastów. Naturalny skład gwarantuje doskonałą biozgodność, co oznacza, że jego budowa jest bardzo zbliżona do ludzkiego kolagenu. Dzięki temu efekty są tak świetne!

Przebieg bioregenerującego stymulatora kolagenu

Bioregenerujący stymulator kolagenu wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu zabieg jest bezbolesny. Preparat jest podawany podskórnie. Jest podawany płytko, w niewielkich ilościach.

Po wykonaniu stymulacji kolagenu pojawić może się zaczerwienienie miejscowe, a także tkliwość, uczucie pieczenia, a nawet delikatny obrzęk. Objawy te mogą utrzymywać się maksymalnie kilka godzin. W związku z przerwaniem ciągłości skóry mogą pojawić się również drobne siniaczki.

Optymalny efekt udaje się osiągnąć po wykonaniu serii zabiegów. Najczęściej zaleca się przeprowadzenie dwóch zabiegów, wykonywanych w odstępie 4 tygodni.

Bioregenerujący stymulator kolagenu – jakie daje efekty?

Przez pacjentów bioregenerujący stymulator kolagenu pozwala osiągnąć naprawdę spektakularne efekty. Pozwala odmłodzić skórę twarzy, a także okolic ust i szyi, dekoltu oraz dłoni. Dzięki niemu można zauważalnie poprawić kontur twarzy, uzyskując tym samym świetny efekt liftingujący. Wykonując bioregenerujący stymulator kolagenu można zredukować zmarszczki, blizny oraz rozstępy. Pozwala poprawić gęstość skóry, a tym samym jej jakość i wygląd.

Pierwsze efekty obserwowane są tuż po zabiegu. Natomiast to, jak długo będą się utrzymywały zależy od wielu czynników, w tym jakości skóry przed zabiegiem, stylu życia czy wieku pacjenta. Najczęściej jest to okres od 6 do 12 miesięcy.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

Mimo wysokiego bezpieczeństwa bioregenerujący stymulator kolagenu nie może być wykonywany u wszystkich pacjentów. Należy poinformować osobę wykonująca zabieg, jeśli pacjent zmaga się z aktywnymi zakażeniami okolic zabiegowych. Pacjenci z aktywną chorobą nowotworową lub autoimmunologiczną nie mogą poddać się zabiegowi. Dużym przeciwwskazaniem jest także cukrzyca czy tendencja do powstawania bliznowców. Bioregenerujący stymulator kolagenu nie może być też przeprowadzony u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Przeciwwskazaniem do zabiegu będą również aktywne infekcje ogólnoustrojowe, gorączka, opryszczka i przyjmowanie leków rozrzedzających krew, np.. aspiryna.

Bioregenerujący stymulator kolagenu – cena zabiegu

Bioregenerujący stymulator kolagenu pozwala osiągnąć doskonałe efekty. Koszt zabiegu to wydatek rzędu 1700 zł.

Biostymulatory
Usługa
Cena

Bioregenerujący stymulator kolagenu

1 700 zł

Bioregenerujący stymulator kolagenu

1 700 zł

Formularz kontaktowy


    [rozwiń]

    [rozwiń]

    [rozwiń]