Multifunkcyjna platforma laserowa Warszawa

O zabiegu

Zabieg z zastosowaniem multifunkcyjnej platformy laserowej to jedno z najbardziej zaawansowanych działań stosowanych w medycynie estetycznej, które pozwala uzyskać spektakularne efekty poprzez synergiczne połączenie czterech różnych procedur w obrębie skóry na całej jej grubości. Taka terapia pozwala osiągnąć efekt liftingu, odmładzania i odbudowy włókien kolagenowych. Dzięki zastosowanej technologii można też zamknąć rozszerzone naczynka, wygładzić skórę, wypełnić bruzdy i uporać się z bliznami potrądzikowymi.

Na czym polega multifunkcyjna platforma laserowa?

Multifunkcyjna platforma laserowa to innowacyjne urządzenie, przy pomocy którego wykonywany jest laserowy lifting, jak i peeling twarzy. Zabieg składa się z czterech etapów.

 • Etap 1 – odbywa się z zastosowaniem wiązki lasera frakcyjnego, który emituje ciepło pozwalające na kurczenie się włókien kolagenu. Dzięki skutkowi termicznemu poprawie ulegają elastyczność i napięcie skóry na całej twarzy;
 • Etap 2 – impulsy lasera są punktowo kierowane na skórę, co poprawia jej zagęszczenie oraz spłycenie drobnych zmarszczek;
 • Etap 3 – oddziaływanie długich impulsów lasera, które wnikają w skórę na całej grubości i powoduje jej bardzo głęboki termolifting;
 • Etap 4 – peeling laserowy, działający na wierzchnie warstwy skóry i redukujący jej nierówności.

Multifunkcyjna platforma laserowa to zabieg, który pozwala uzyskać najlepsze efekty w sytuacji, jeżeli zostanie wykonana seria zabiegów. Ich ilość w zależności od indywidualnych potrzeb Pacjenta dobiera specjalista kwalifikujący.

Multifunkcyjna platforma laserowa Warszawa – przebieg zabiegu

Zabieg z zastosowaniem multifunkcyjnej platformy laserowej w Warszawie jest w pełni komfortowy. Nie wymaga znieczulania, ale jeśli pojawia się taka potrzeba, można to zrobić. Czas trwania to około 1,5 godziny. Dzięki nowoczesnemu, skutecznemu systemowi chłodzenia jedyne uczucia, jakie towarzyszą Pacjentowi podczas działania, to ciepło oraz bardzo delikatne ukłucia.

Jakie są zalecenia po zabiegu z zastosowaniem multifunkcyjnej platformy laserowej i jak wygląda okres rekonwalescencji?

Bezpośrednio po zabiegu skóra twarzy może być podrażniona, zaczerwieniona i lekko obrzęknięta. Rekonwalescencja wynosi od 3 do 5 dni. W tym czasie skóra się złuszcza. Nie wolno odrywać jej płatków i należy czekać na ich samoistne odpadnięcie. W okresie pozabiegowym dochodzi do regeneracji skóry. Przez około tydzień trzeba unikać słońca, zrezygnować z gorących kąpieli i sauny oraz stosować kremy z filtrem UV przyspieszające gojenie.

Multifunkcyjna platforma laserowa w Warszawie – efekty

Zabieg z zastosowaniem multifunkcyjnej platformy laserowej pozwala na kompleksowe odmłodzenie skóry i przebudowę jej głębokich warstw, zwiększa napięcie i elastyczność policzków, redukcję blizn i rozstępów, wyrównanie kolorytu cery oraz regenerację skóry. Do uzyskania takich efektów wystarczy zazwyczaj jeden zabieg, ale jeśli jest taka potrzeba – można go powtórzyć po około 3 miesiącach. Następnie raz do roku zaleca się jeden zabieg przypominający.

Wskazania

 • zmarszczki i bruzdy,
 • utrata elastyczności i napięcia skóry,
 • blizny różnego pochodzenia,
 • rozstępy,
 • nierównomierny koloryt skóry, przebarwienia,
 • skóra zniszczona, zmęczona, wymagająca regeneracji.

Przeciwwskazania

 • ciąża i okres karmienia,
 • przyjmowanie niektórych leków (rozszerzających naczynia krwionośne, przeciwkrzepliwych, światłouczulających),
 • choroby autoimmunologiczne,
 • aktywne infekcje wirusowe (także opryszczka),
 • świeża opalenizna,
 • zabieg medycyny estetycznej wykonany w przeciągu dwóch wcześniejszych tygodni.

Najczęściej zadawane pytania

Na co pomaga zabieg z zastosowaniem multifunkcyjnej platformy laserowej w Warszawie?

Technologia multifunkcyjnej platformy laserowej zapewnia doskonałe efekty w wygładzaniu zmarszczek, zamykaniu naczynek i poprawie elastyczności skóry. To świetny zabieg na usuwanie rozstępów oraz blizn różnego pochodzenia.

Ile kosztuje zabieg z zastosowaniem multifunkcyjnej platformy laserowej w Warszawie?

Zabieg z zastosowaniem multifunkcyjnej platformy laserowej powinien być wykonywany w renomowanej klinice, gdzie dostępne są najnowsze urządzenia i wykwalifikowani, doświadczeni specjaliści. Cena zależy od obszaru zabiegowego, a także ilości wykupionych zabiegów.

Zabiegi na skórę głowy
Usługa
Cena

Laserowy peeling skóry głowy

750 zł

Laserowy peeling skóry głowy

750 zł
Laseroterapia
Usługa
Cena

Multifunkcyjna platforma laserowa

310 zł - 3 600 zł

Multifunkcyjna platforma laserowa

310 zł - 3 600 zł

Formularz kontaktowy


  [rozwiń]

  [rozwiń]

  [rozwiń]