PL EN

Blefaroplastyka powiek górnych

Opis usługi

Blefaroplastyka, czyli operacja estetyczna powiek górnych, ma na celu przywrócenie ich młodszego wyglądu przez usunięcie nadmiaru skóry, a we wskazanych przypadkach i redukcję poduszek tłuszczowych nadających oczom „zmęczony" wygląd. Często problem jest już na tyle daleko posunięty, że wskazanie dotyczy ograniczonego pola widzenia. W niektórych przypadkach blefaroplastykę powiek górnych można zastąpić lub rozszerzyć o lifting brwi.

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym w warunkach ambulatoryjnych lub na życzenie pacjenta w znieczuleniu ogólnym w warunkach szpitalnych.

Cięcia prowadzone są w fizjologicznych bruzdach, tak aby powstałe blizny pooperacyjne nie były widoczne.
Cienkie szwy skórne usuwane są w 7 dobie po operacji. Powrót do normalnego funkcjonowania następuje po 1-2 tygodniach. Ostateczny efekt zabiegu pojawia się  6-8 tygodni po operacji.

Podczas konsultacji wstępnej chirurg plastyk po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu i badania przedstawi pacjentowi możliwe rozwiązania chirurgiczne. Omówi dokładnie przebieg samego zabiegu, spodziewane efekty oraz dokładną jego cenę, która zależy w dużym stopniu od rozległości zabiegu oraz zastosowanej metody.

Cena zabiegu od:
5000 zł do 6000 zł

Pełny cennik Płatności ratalne Umów wizytę

Przeciwwskazania

  • wszystkie ciężkie choroby,
  • skazy naczyniowe,
  • niedokrwistość,
  • cukrzyca,
  • nieuregulowane nadciśnienie,
  • ropne stany zapalne skóry twarzy.

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48

Kto wykonuje zabieg?

lekarz

Obszar zabiegu

okolice oczu

Czas trwania zabiegu

120 minut

Telefon

22 431 36 66