PL EN

Chirurgiczne usuwanie znamion

Opis usługi

W Estell dysponujemy kilkoma rodzajami zabiegów służących do usuwania znamion skórnych, włókniaków, tłuszczaków itp. W zależności od rodzaju zmiany lekarz dobiera właściwa metodę gwarantującą bezpieczeństwo przeprowadzanego zabiegu oraz najlepszy jego efekt.

Efekty zabiegu: Zabieg poprzedza  wizyta konsultacyjna, podczas której lekarz zapoznaje się ze stanem zdrowia pacjenta i przebiegiem choroby. Usunięte zmiany poddawane są często badaniu histopatologicznemu jednoznacznie określającemu ich charakter, przede wszystkim czy nie mają charakteru nowotworu złośliwego. 

Wskazania do zabiegu: Zmiany skórne: brodawki, kaszaki, kurzajki, tłuszczaki, torbiele i włókniaki.

Zalecana częstotliwość: Zabieg  nie wymaga powtórzeń. W czasie gojenia się ran konieczne jest zachowanie odpowiedniej higieny, w szczególności dotyczy to regularnej zmiany opatrunków. Zabliźniona skóra nie może być poddawana ekspozycji na promienie słoneczne przez co najmniej pół roku. Po upływie dwóch tygodni od wykonania zabiegu zalecana jest wizyta kontrolna.

Cena zabiegu od:
twarz 750 zł - 1100 zł (jedna zmiana)
ciało 650 zł (jedna zmiana)

Pełny cennik Płatności ratalne Umów wizytę

Przeciwwskazania

   • zakażenie bakteryjne, wirusowe bądź grzybiczne (zabieg należy poprzedzić wyleczeniem infekcji, by nie narażać pacjenta na zakażenie ogólnoustrojowe i złe gojenie się rany);
   • skóra pacjenta wykazuje skłonność do tworzenia się bliznowców i blizn przerosłych;
   • ciąża, okres laktacji.

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48

Kto wykonuje zabieg?

lekarz

Obszar zabiegu

twarz

Czas trwania zabiegu

około 20-30 minut

Telefon

22 431 36 66