PL EN

Mezoterapia igłowa o działaniu antycellulitowym - Alidya

Opis usługi

Do najpopularniejszych zabiegów stosowanych przez lekarzy medycyny estetycznej zaliczyć możemy mezoterapie igłowe. Zabiegi umożliwiają wprowadzenie składników aktywnych do skóry w ilościach nieosiągalnych za pomocą kosmetyków czy zabiegów kosmetycznych oraz innych substancji, które nie byłyby w stanie przeniknąć jako składnik kosmetyków przez skórę ze względu na istnienie tzw. bariery naskórkowej. Preparaty wykorzystywane do zabiegów są zawsze dopierane do indywidualnych potrzeb i problemów pacjenta. Duża wiedza i doświadczenie naszych lekarzy oraz zapewnienie im możliwości korzystania z najlepszych dostępnych na rynku medycyny estetycznej preparatów do mezpoterapii gwarantują bezpieczeństwo przeprowadzonych zabiegów oraz oczekiwane efekty terapii. Jednym z wykorzystywanych preparatów w przypadku walki z cellulitem jest Alidya, posiadającya Europejski Certyfikat i Rejestrację do stosowania w iniekcyjnej terapii cellulitu. Alidya daje możliwość zahamowania rozwoju cellulitu we wczesnych stadiach.

Efekty zabiegu: Zastosowanie preparatu poprawia funkcjonalnośc tkanek przez co hamuje rozwój cellulitu. Alidya nie jest preparatem odchudzającym, jednak podczas leczenia następuje utrata centymetrów w obwodach (wynika to z działania przeciwobrzękowego).

Wskazania do zabiegu: redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej (podbródek, bryczesy, uda, brzuch, ramiona, nad kolanami, chomiki, biodra, plecy), leczenie cellulitu, regeneracja i poprawa elastyczności skóry.

Zalecana częstotliwość: Już po pierwszym zabiegu widać poprawę wyglądu skóry. Ilość zabiegów oraz ich intensywność uzależniona jest od stanu skóry oraz oczekiwań pacjenta.

 

Cena zabiegu od:
1 ampułka 650 zł
3 ampułki 1650 zł

Pełny cennik Płatności ratalne Umów wizytę

Przeciwwskazania

  • alergie,
  • ciąża,
  • cukrzyca (niewyrównana),
  • stany zapalne skóry,
  • opryszczka,
  • skóra źle tolerująca iniekcje (skóra bardzo płytko unaczyniona lub z podatnością do powstawania bliznowców),
  • terapie lekami obniżającymi krzepliwość krwi,
  • choroba nowotworowa.

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48

Kto wykonuje zabieg?

lekarz

Obszar zabiegu

ciało (pojedynczy obszar)

Czas trwania zabiegu

20-30 minut

Telefon

22 431 36 66