PL EN

Mezoterapia iniekcyjna (igłowa) na skórę głowy

Opis usługi

Zabiegi mezoterapii są jednym ze sposobów  zapobiegania wypadaniu włosów. Dzięki dostarczaniu w głąb tkanek  za pomocą iniekcji śródskórnych właściwie dobranych substancji aktywnych  uzyskujemy pożądane efekty terapii.
Mezoterapia umożliwia wprowadzenie substancji aktywnych do skóry w ilościach nieosiągalnych za pomocą kosmetyków czy zabiegów kosmetycznych,umożliwia wprowadzenie substancji, które nie byłyby w stanie przeniknąć jako składnik kosmetyków przez skórę ze względu na istnienie tzw. bariery naskórkowej. Preparaty wykorzystywane do zabiegów są zawsze dopierane do indywidualnych potrzeb i problemów pacjenta. Duża wiedza i doświadczenie naszych lekarzy oraz zapewnienie im możliwości korzystania z najlepszych dostępnych na rynku medycyny estetycznej preparatów do mezpoterapii gwarantują bezpieczeństwo przeprowadzonych zabiegów oraz oczekiwane efekty terapii. Jednym z wykorzystywanych preparatów jest Dermaheal HRS, który dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych skutecznie ogranicza wypadanie włosów i łysienie, zarówno u kobiet jak i mężczyzn.

Efekty zabiegu:

  • wspomaga odrastanie włosów, poprzez rewitalizację cebulek włosowych i stymulacje krążenia,
  • zapobiega problemom związanym ze skórą głowy i zwiększa gęstość oraz grubość włosów
  • stymuluje i wzmacnia cebulki włosa,
  • mawilża i odżywia włosy i skórę głowy.

Wskazania do zabiegu: pacjenci z alopecją (łysieniem) – zarówno kobiety jak i  mężczyźni, kobiety i mężczyźni z cienkimi, przerzedzonymi włosami, osoby po transplantacji włosów, które chcą je wzmocnić, pacjenci z alopecją (łysieniem) stosujący inne terapie powstrzymujące wypadanie włosów/przyspieszające ich odrost, które chcą wzmocnić efekt terapii.

Zalecana częstotliwość: Kompletny program zabiegowy obejmuje cykl 4 zabiegów wykonywanych co 2 tygodnie.

Cena zabiegu od:
od 450 zł

Pełny cennik Płatności ratalne Umów wizytę

Przeciwwskazania

  • choroba nowotworowa,
  • stan zapalny okolicy owłosionej skóry głowy,
  • otwarte rany okolicy owłosionej skóry głowy,
  • ciąża i okres karmienia piersią.

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48

Kto wykonuje zabieg?

Lekarz

Obszar zabiegu

skóra głowy

Czas trwania zabiegu

30 minut

Telefon

22 431 36 66