PL EN

Mezoterapia REGENERIS wampirzy lifting- regeneracja i nawilżenie skóry, poprawa jędrności, redukcja zmarszczek

Opis usługi

   Nowoczesna medycyna estetyczna skutecznie wykorzystuje naturalne metody zapewniające utrzymanie młodego i zdrowego wyglądu naszego ciała. Jednym z najpopularniejszych i niezwykle skutecznych zabiegów stosowanych w najlepszych klinikach medycyny estetycznej są mezoterapie z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego Regeneris.

 

    Zabieg ma dużą skuteczność działania, która zależy przede wszystkim od zastosowanej technologii separowania poszczególnych składników krwi: płynnego osocza, leukocytów i płytek krwi oraz erytrocytów. Najważniejszą rolę w procesie odmładzania, gojenia i regeneracji odgrywają jednak nasze własne płytki krwi. Po odpowiednim przygotowaniu pobranej krwi, odwirowaniu, uzyskiwany koncentrat zawiera kilkukrotnie większą ilość płytek niż krew bazowa.

 

   Uzyskany koncentrat aplikowany jest przy użyciu techniki mezoterapii, a więc powierzchniowo do skóry za pomocą igły. Dzięki dodatkowi chlorku wapnia płytki krwi aktywują się od razu po wstrzyknięciu. Zabiegi osocza bogatopłytkowego Regeneris wykonywane sa na twraz, szyje, dekolt, dłonie, jak również na poszczególne partie ciała i głowy. Cała procedura trwa ok. 10–15 minut.

 

Efekty zabiegu: Osocze bogatopłytkowe Regeneris poprzez uwalniane czynniki wzrostu ma wpływ na:

  • uzyskanie efektów regeneracyjnych skóry (przyspiesza gojenie skóry),
  • poprawienie jej ukrwienia i przywrócenie blasku,
  • odżywienie,
  • odnowę poprzez stymulację komórek macierzystych oraz pobudzanie fibroblastów do produkcji nowego kolagenu – dzięki czemu działa wygładzająco na zmarszczki oraz zwiększa elastyczność i napięcie skóry.

 

Wskazania do zabiegu: oznaki starzenia się skóry (zmarszczki: kurze łapki, lwia zmarszczka, bruzdy, fałdy, niejednolity koloryt, utrata blasku i jędrności), skóra wymagająca biostymulacji i odbudowy, skóra wrażliwa, alergiczna, skóra naczyniowa, trądzik różowaty, przyspieszenie gojenia po inwazyjnych zabiegach medycyny estetycznej (laser, plazma), łysienie typu męskiego, blizny, rozstępy, trądzik młodzieńczy i wieku dojrzałego.

Zabieg przeznaczony także dla alergików oraz osób uczulonych na inne preparaty. Osocze bogatopłytkowe jest obojętne biologicznie, dzięki czemu nie występuje ryzyko reakcji alergicznej.

 

Zalecana częstotliwość: Zabieg przeprowadza się przede wszystkim na skórze twarzy, dekoltu i dłoni. Bardzo dobre rezultaty przynosi w przypadku bardzo delikatnej skóry szyi, która nie zawsze znosi zabiegi innego rodzaju. Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym może być stosowana jako samodzielna kuracja odmładzająca. Zaleca się wykonanie 3–5 zabiegów w odstępach 2–3 tygodni.

Iniekcje z osocza stosuje się również jako formę przygotowania skóry do innych kuracji, np. tych z użyciem lasera frakcyjnego. Dzięki nim komórki skóry lepiej współpracują oraz lepiej się regenerują. Ponadto osocze sprawdza się przy leczeniu trudno gojących się ran, usuwaniu blizn i kuracjach przeciwdziałających wypadaniu włosów.

 

Cena zabiegu od:
pojedynczy obszar 800 zł

Pełny cennik Płatności ratalne Umów wizytę

Przeciwwskazania

  • choroby krwi,
  • choroby wirusowe ( HIV, czynne zakażenie WZW B oraz WZW C),
  • nowotwory,
  • ciąża,
  • laktacja,
  • leczenie niektórymi rodzajami antykoagulantów.                                        

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48

Kto wykonuje zabieg?

lekarz

Obszar zabiegu

twarz, szyja, dekolt, dłonie, skóra głowy

Czas trwania zabiegu

30 minut

Telefon

22 431 36 66