PL EN

MICRO & NANO FAT- Niechirurgiczna metoda lipoliftingu

Opis usługi

MICRO&NANO FAT technology - to zupełnie nowy wymiar medycyny regeneracyjnej. Jest to innowacyjny proces lipotransferu, który bezpiecznie i skutecznie wypełnia i rewitalizuje skórę, dzięki czemu zapewnia pacjentowi pełną satysfakcję. System MICRO&NANO FAT dr Goisisa jako jedyny pozwala na przeprowadzenie zabiegu lipotransferu oraz wypełniania ubytków skóry stanowiąc tym samym alternatywę dla stabilizowanego kwasu hialuronowego.  Dr Goisis opatentował do tego zabiegu nową kaniulę o średnicy 2 mm z tępym końcem i sześcioma portami. Główną zaletą tej innowacyjnej kaniuli jest ochrona komórek tłuszczowych przed ich nadmiernym uszkodzeniem oraz krótszy czas pobrania tłuszczu co w efekcie pozwala na szybką i bardziej skuteczną procedurę zabiegu, oraz jego minimalna inwazyjność.  Zabiegi wykonywane są w okolicy twarzy, dłoni czy szyi w zależności od wskazań, zapewniają tym samym pacjentom ogromne możliwości poprawy wyglądu i pobudzenia skóry do regeneracji. WAŻNE INFORMACJE: Po zabiegu pacjent może od razu powrócić do aktywności dokładnie tak jak po zabiegach wypełniania kwasem hialuronowym.

MICRO & NANO FAT to najnowocześniejsze połączenie medycyny regeneracyjnej i wolumetrii. Dzięki wykorzystaniu własnego tłuszczu pacjenta, który jest najbezpieczniejszym możliwym materiałem i minimalizacji procedury zabieg jest niezwykle bezpieczny i daje niezwykle trwałe rezultaty.
MICRO FAT jest najlepszym i najbezpieczniejszym możliwym wypełniaczem, gdyż jest tkanką własną pacjenta. Odpowiednie wykorzystanie obu typów tłuszczu (Mico i Nano Fat) pozwala uzyskać spektakularne rezultaty już po jednym zabiegu, a jego efekty są niezwykle trwałe. Efekty uzyskane dzięki zabiegowi są bardzo naturalne, bez przerysowania. Całość można wykonać nawet w ciągu 30 minut, zabieg nie wymaga żadnego specjalnego przygotowania przez pacjenta, można go uznać za procedurę typowo „lunchową”.

ETAPY ZABIEGU:

1. Pobranie tkanki tłuszczowej - zabieg polega na pobraniu z okolicy talii niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej za pomocą specjalnej kaniuli opatentowanej przez Dr Goisisa po uprzednim znieczuleniu okolicy. Konstrukcja kaniuli bardzo mocno chroni komórki tłuszczowe i komórki macierzyste przed ich nadmiernym uszkodzeniem – wpływa to na jakość pozyskanego materiału i jego potencjał regeneracyjny.

2. Oczyszczenie tkanki tłuszczowej - Pobrany materiał zostaje następnie oczyszczony i filtrowany w odpowiednio do tego celu zaprojektowanym systemie, aby usunąć z niego erytrocyty oraz płyn znieczulający, które mogłyby redukować finalny efekt zabiegu. Pobrany tłuszczu przetwarzana jest w celu uzyskania NANO FAT – tłuszczu zmikronizowanego, gdzie adipocyty (komórki tłuszczowe) są niszczone, a komórki macierzyste są uwalniane.

3. Podanie oczyszczonej tkanki tłuszczowej – NANO FAT podawany jest tuż pod powierzchnię skóry w celu jej rewitalizacji. Pozostałą część pobranego tłuszczu MICRO FAT można wykorzystać w wolumetrii.

Efekty zabiegu:

NANO FAT – rewitalizacja, odżywienie, rozświetlenie, rewitalizację i napięcie skóry twarzy.

MICRO FAT – zmniejszenie widoczności bruzd nosowo-wargowe, redukcja oznak zmęczenia w okolicy oczu, wymodelowanie ust i brody,  korekta kontur nosa, rewitalizacji dłoni, odmłodzenie okolic szyi i dekolt.

Wskazania do zabiegu:

  • Zmarszczki
  • Brak jędrności skóry
  • Brak objętości w obrębie twarzy
  • Wymagający korekcji kształt ust, nosa czy brody
Cena zabiegu od:
od 4500 zł

Pełny cennik Płatności ratalne Umów wizytę

Przeciwwskazania

Przeciwskazania:

  • zaburzenia krzepliwości krwi
  • ciąża, laktacja
  • nowotwór
  • cukrzyca
  • choroby autoimmunologiczne
  • stany zapalne

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48

Kto wykonuje zabieg?

Obszar zabiegu

twarz

Czas trwania zabiegu

Telefon

22 431 36 66