PL EN

Modelowanie partii twarzy kwasem hialuronowym

Opis usługi

Zabiegi modelowania poszczególnych partii twarzy takich jak nos, broda czy policzki mają na celu poprawienie ich kształtu poprzez dodanie objętości w wybranych miejscach. Zabiegi takie przeprowadza się w sytuacjach kiedy dochodzi do powolnego zaniku tkanek podskórnych niektórych partii twarzy lub po prostu nie jesteśmy w pełni zadowoleni z ich kształtu niezależnie od wieku. Zabieg polega na wprowadzeniu pod skórę specjalnego preparatu na bazie kwasu hialuronowego, który podawany jest w kilku technikach z zależności od wskazań.

Aby zapewnić naszym Pacjentom maksymalne bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów, uzyskując przy tym oczekiwane efekty estetyczne, w Estell stosujemy szeroką gamę najwyższej jakości preparatów wyprodukowanych przez światowych liderów z zakresu  medycyny estetycznej takich jak  Restylane, Jevederm, Neauvia oraz Luminera. Rodzaj zastosowanego preparatu dobierany jest podczas konsultacji przed zabiegowej w zależności od stanu skóry pacjenta, oczekiwań estetycznych, przeciwskazań zdrowotnych. Od zastosowanego wypełniacza uzależniona jest długość utrzymywania się efektów zabiegów i średnio wynosi około 12 miesięcy.

Efekty zabiegu: Zabieg gwarantuje spektakularne natychmiastowe efekty poprawy kształtu i objętości poszczególnych partii twarzy. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do aktywności dnia codziennego. Wchłaniający się stopniowo preparat zapewnia doskonałe nawilżenie okolicznych tkanek dając tym samym efekt wypoczętej i zdrowej skóry.

Wskazania do zabiegu:

  • podnoszenie i wypełnienie policzków,
  • modelowanie podbródka oraz linii żuchwy, 
  • niechirurgiczna plastyka nosa,
  • powiększanie i modelowanie ust.
Cena zabiegu od:
usta 1200 zł -1400 zł
nos 1200 zł - 1400 zł
policzki 1100 zł - 1400 zł
linia żuchwy 1200 zł -1400 zł

Pełny cennik Płatności ratalne Umów wizytę

Przeciwwskazania

  • ciąża,
  • okres karmienia piersią,
  • zakażenia wirusowe i bakteryjne skóry ( równie opryszczka)
  • przyjmowanie antybiotyków, steroidów oraz pochodnych witaminy A,
  • nadwrażliwość na składniki preparatów

Kto wykonuje zabieg?

Obszar zabiegu

usta, nos, policzki, linia żuchwy

Czas trwania zabiegu

Telefon

22 431 36 66

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48