PL EN

Uniesienie brwi przy użyciu nici rewitalizacyjno-liftingujących

Opis usługi

Brwi tworzą oprawę oczu, ich łagodnie uniesiona linia doskonale je podkreśla a mankamenty związane z ich opadaniem są jednym z najczęstszych problemów pacjentów medycyny estetycznej. Zabieg z wykorzystaniem nici liftingujących w przypadku okolic oczu ma na celu uniesienie opadających powiek i brwi. Stosowany jest w przypadkach gdy problemem są obniżonych zewnętrzne krawędzie brwi i opadające brwi i powieka górna. Stosowane nici do zabiegów liftingujacych ma na celu odbudowę nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Dzięki zastosowaniu tego rodzaju metody, powstające wokół nici nowe włókna kolagenu i elastyny powodują poprawę wyglądu,  przywrócenie prawidłowej objętości skóry, sprężystości, jędrności i nawilżenia. Do zabiegu podnoszenia łuku brwiowego wykorzystuje się nici PDO, które mogą ograniczyć siłę mięśni mimicznych twarzy i uzyskać efekty estetyczne zbliżone do podania toksyny botulinowej (botox) – uzyskując relaksację mięśni i wygładzenie rysów twarzy. Nici liftingujące są wykonane z rozpuszczalnej substancji PDO (polidioksonan). PDO jest silnym syntetycznym włóknem, składającym się z jednego (monofilament) lub dwóch skręconych stałych włókien (polifilament), które po określonym czasie rozpuszczają się w tkance. Nici mają wysoką biologiczną obojętność i atraumatycznie przechodzą przez tkankę, są trwałe i elastyczne. Technika wprowadzania nici opiera się na wykorzystaniu naturalnych linii napięcia skóry, co dodatkowo powoduje efekt zbliżony do liftingu chirurgicznego. Nici wszczepiane są podskórnie.  

Efekt zabiegu: Efekt estetyczny uzyskiwany po zabiegach wykorzystujących nici liftingujące jest bardziej naturalny, niż po podaniu toksyny botulinowej, ponieważ nie unieruchamiamy mięśni mimicznych, a wpływamy jedynie na osłabienie ich działania. Dzięki zastosowaniu nici możemy osiągnąć efekty w postaci uniesienia łuków brwiowych, odmłodzenia skóry, wygładzenia i spłycenia zmarszczek, liftingu skóry. Ponadto, efekty zabiegu widoczne są natychmiast.

Wskazania do zabiegu: opadanie górnych powiek, lifting twarzy, utrata jędrności i napięcia skóry, modelowanie wybranych partii twarzy.

Częstotliwość zabiegu: Otrzymane efekty estetyczne widoczne są już po jednym zabiegu i utrzymują się zazwyczaj do 24 miesięcy.

 

Cena zabiegu od:
1000 zł do 2500 zł
(cena uzależniona jest od rodzaju i ilości użytych nici)

Pełny cennik Płatności ratalne Umów wizytę

Przeciwwskazania

  • ciąża, okres karmienia piersią,
  • choroby autoimmunologiczne,
  • niewyrównana cukrzyca,
  • tendencje do powstawania bliznowców,
  • aktywne zakażenia okolicy zabiegu,
  • choroba nowotworowa,
  • infekcje wirusowe (opryszczka),
  • choroby drobnoustrojowe (np. katar),
  • gorączka.

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48

Kto wykonuje zabieg?

lekarz

Obszar zabiegu

twarz, okolice oczu

Czas trwania zabiegu

30-60 minut

Telefon

22 431 36 66