PL EN

Wolumetria twarzy (modelowanie i nadanie objętości) preparatem Ellanse

Opis usługi

Wolumetria twarzy czyli inaczej lifting i modelowanie konturów twarzy ma za zadanie skorygować lub przywrócić właściwy kształt twarzy i nadać jej młodszy, harmonijny wygląd.
Zabieg pozwala cofnąć oznaki starzenia skóry związane z utratą objętości, wyrównać kontur, wypełnić zapadnięte policzki i podnieść owal twarzy.

ELLANSÉ™ to pierwsza rodzina wypełniaczy skórnych, która dzięki swym właściwościom stymuluje produkcję własnego kolagenu.

Preparaty Ellansé™ tworzą nową erę innowacyjnych implantów do wstrzykiwania, łączących bezpieczeństwo, możliwość doboru czasu trwania efektu zabiegowego, jak również stabilność jego utrzymywania, zaprojektowane specjalnie na potrzeby medycyny estetycznej i chirurgii. W trakcie zabiegu w miejsca wymagające korekcji podawany jest odpowiednio dobrany przez lekarza preparat z rodziny Ellansé™: Ellansé™ S, - M, -L lub -E,. Preparat podawany jest głęboko w tkankę podskórną, szczególnie w celach poprawy jakości skóry lub bezpośrednio na kość, w celu osiągnięcia efektu wolumetrycznego, tj. zwiększenia objętości. Z wiekiem nasze kości jak i głęboko położony tłuszcz ulegają redukcji i pojawiają się ubytki objętości dlatego podanie preparatu bezpośrednio na kość w naturalny sposób uzupełnia braki i odbudowuje naturalny kształt twarzy. Głównym komponentem Ellansé™ jest polikaprolakton (PCL), który występuje w formie idealnie gładkich mikrosfer (25-50 mikronów), które są zawieszone w sposób jednorodny w specjalnie przygotowanym nośniku żelowym, będącym wodnym roztworem karboksymetylocelulozy. Prostota tego wyjątkowego składu oraz zastosowane technologie powodują, że produkty są bardzo bezpieczne. Produkty są w pełni wchłanialne, a przebieg procesu bioresorpcji jest szczegółowo znany i potwierdzony badaniami naukowymi. Warto też nadmienić, iż preparaty na bazie polikaprolaktonu nie są sieciowane w procesie chemicznym, co jednoznacznie przesądza o ich bezpieczeństwie.

Efekty zabiegu: Efekt zabiegowy widoczny jest natychmiast już przy jednej iniekcji oraz utrzymuje się w zależności od wybranego preparatu od 12 miesięcy Ellansé™ S do 4 lat Ellansé™ E.

Co ważne w odróżnieniu od tradycyjnych wypełniaczy tkankowych efekt jest stabilny przez cały deklarowany czas.

Wskazania do zabiegu:  zapadnięte policzki, zapadnięte skronie, zmarszczki na policzkach i brodzie, płaskie rysy twarzy w okolicach kości jarzmowych, nieregularny, starzejący się kontur twarzy, tzw. „chomiki”
Zalecana częstotliwość: zabiegi Ellanse powtarza się w zależności od rodzaju preparatu: Ellanse S – 1 rok, Ellanse M – 2 lata, Ellanse L – 3 lata, Ellanse E – 4 lata.

Cena zabiegu od:
Ellanse S 1300 zł
Ellanse M 1700 zł
Ellanse L 1900 zł
podana cena za 1 ampułkę,
najczęściej do zabiegu wykorzystuje się 1 lub 2 ampułki.

Pełny cennik Płatności ratalne Umów wizytę

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania do zabiegu są typowe, jak dla każdego preparatu do iniekcji stosowanego w medycynie estetycznej.

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48

Kto wykonuje zabieg?

lekarz

Obszar zabiegu

twarz

Czas trwania zabiegu

30-60 minut

Telefon

22 431 36 66