Mezoterapia mikroigłowa z wykorzystaniem specjalnego aplikatora z 20 pozłacanymi igłami

O zabiegu

Mezoterapia mikroigłowa z wykorzystaniem specjalnego aplikatora z 20 pozłacanymi igłami to zabieg z wykorzystaniem opatentowanego aplikatora wyposażonego w mikroigły pokryte 24-karatowym złotem. Zabieg pozwala nawilżyć i wygładzić skórę, a także zredukować zmarszczki i rozszerzone pory.

Mezoterapia mikroigłowa z wykorzystaniem specjalnego aplikatora z 20 pozłacanymi igłami – co to jest

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg, który polega na iniekcji w głąb skóry dopasowanego do indywidualnych potrzeb pacjenta koktajlu odżywczego, w skład którego wchodzą kwas hialuronowy, niewielka ilość toksyny botulinowej, aminokwasy, witaminy i inne składniki odżywcze. W odróżnieniu od klasycznej mezoterapii mezoterapia mikroigłowa jest wykonywana przy użyciu aplikatora wyposażonego w kilkanaście-kilkadziesiąt mikroigieł – nakłucia natychmiast pobudzają procesy regeneracji skóry.

Jedną z odmian mezoterapii mikroigłowej jest mezoterapia mikroigłowa z wykorzystaniem specjalnego aplikatora z 20 pozłacanymi igłami – zabieg wykonywany z zastosowaniem opatentowanego aplikatora wyposażonego w mikroigły pokryte 24-karatowym złotem.

Mezoterapia mikroigłowa z wykorzystaniem specjalnego aplikatora z 20 pozłacanymi igłami – przebieg zabiegu

Mezoterapia mikroigłowa z wykorzystaniem specjalnego aplikatora z 20 pozłacanymi igłami poprzedzona jest konsultacją, podczas której lekarz omawia z pacjentem jego oczekiwania, wyklucza istnienie ewentualnych przeciwwskazań itp. Następnie przygotowuje koktajl składający się m.in. z kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej oraz innych substancji odżywczych i regeneracyjnych.

Skóra przed zabiegiem znieczulana jest kremem. Lekarz przy użyciu aplikatora wprowadza do skóry dopasowany do potrzeb pacjenta preparat poprzez wykonywane mikronakłucia. Cała procedura trwa kilkanaście minut.

Mezoterapia mikroigłowa z wykorzystaniem specjalnego aplikatora z 20 pozłacanymi igłami – zalecenia po zabiegu

Dzięki innowacyjnej, opatentowanej konstrukcji aplikatora oraz pokryciu igieł 24-karatowym złotem, które przyspiesza procesy gojenia, mezoterapia mikroigłowa z wykorzystaniem specjalnego aplikatora z 20 pozłacanymi igłami wiąże się z mniejszym niż tradycyjna mezoterapia zaczerwienieniem skóry. W większości przypadków utrzymuje się ono tylko przez kilkadziesiąt minut, a zasinienie pojawia się sporadycznie. Właściwie od razu po zakończeniu zabiegu można wrócić do normalnych aktywności.

Mezoterapia mikroigłowa z wykorzystaniem specjalnego aplikatora z 20 pozłacanymi igłami – efekty

Mezoterapia mikroigłowa z wykorzystaniem specjalnego aplikatora z 20 pozłacanymi igłami pozwala na dogłębne nawilżenie cery, poprawę napięcia skóry, redukcję zmarszczek i bruzd, rozświetlenie i odświeżenie cery, redukcję rozszerzonych porów. Dobre efekty estetyczne daje już jeden zabieg, ale zaleca się, by wykonywać je w serii dopasowanej do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Wskazania

 • brak napięcia i jędrności skóry,
 • zmarszczki i bruzdy,
 • szara, ziemista, zmęczona i pozbawiona blasku cera
 • szorstka, sucha, odwodniona skóra,
 • rozszerzone pory.

Przeciwwskazania

 • ciążę i okres karmienia,
 • stany zapalne i infekcje skóry,
 • choroby nowotworowe,
 • schorzenia immunologiczne,
 • aktywne infekcje wirusowe i bakteryjne (w tym opryszczka),
 • gorączka.
Mezoterapia
Usługa
Cena

Mezoterapia mikroigłowa z wykorzystaniem specjalnego aplikatora z 20 pozlacanymi igłami

1 600 zł - 2 100 zł

Mezoterapia mikroigłowa z wykorzystaniem specjalnego aplikatora z 20 pozlacanymi igłami

1 600 zł - 2 100 zł

Formularz kontaktowy


  [rozwiń]

  [rozwiń]

  [rozwiń]