Energia jest kobietą – wiosenne spotkanie z trendami urodowymi w tle

2 min
05/04/2023

 

W ramach świętowania kobiecości w ramach Dnia Kobiet zorganizowaliśmy wraz z Łukasz Urbański Hair Team pełne kobiecych przyjemności spotkanie połączone z panelem dyskusyjnym, w którym szukaliśmy odpowiedzi na pytanie, czym dziś jest kobiecość? Dla Estell to na pewno piękno zewnętrzne i wewnętrzne skupione w świadomej siebie i swojego życia osobie. A jak widzą to nasi paneliści?

 

W dyskusji wzięli udział:

  • Katarzyna Kochańska – specjalista dermatologii, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej
  • Marta Nowak – certyfikowany lekarz medycyny estetycznej
  • Maja Koprowska –  z Centrum Terapii Sante w Warszawie
  • Alina Adamowicz – Alka Positiv – certyfikowana coach i terapeutka, trenerka pozytywności emocjonalnej. Kobieta, dla której szklaka jest zawsze do połowy pełna.
  • Łukasz Urbański – stylista fryzur, twórca Łukasz Urbanski Hair Team

Tematy rozmów krążyły wokół pielęgnacji i regeneracji. Poruszane były problemy związane z zagrożeniami związanymi ze stresem, w szczególności niedawną pandemią. Doktor Kochańska opowiadała też o profilaktyce czerniaka. Tym tematem zajmujemy się w Estell szczególnie. Doktor Marta Nowak opowiadała o trendach w medycynie estetycznej, a szczególnie o modelowaniu ust, w którym jest mistrzynią. Doktor stosuje metodę Julie Horne, dzięki której usta są wymodelowane naturalnie.

Gościem specjalnym wydarzenia była ambasadorka Estell, Magdalena Różczka.

Jak widać na zdjęciach, kolorem przewodnim spotkania był pink i to bardzo!