Estell kulturanie

2 min
10/06/2022

8 czerwca mieliśmy przyjemność spotkać się z Przyjaciółmi Kliniki Estell w wyjątkowych okolicznościach. W Scenie Relax odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu Estell Kulturalnie.

Wierzymy, że piękno to również kultura i duchowa radość z bycia tu i teraz dlatego chcemy dzielić się z Wami również takimi wydarzeniami, jak to teatralne. Nowoczesne, interaktywne i angażujące do podjęcia dyskusji na wielu poziomach przedstawienie było przede wszystkim doskonałą okazją do spotkania i rozmowy poza przestrzenią gabinetów medycznych.

Po spektaklu „Telewizja Kłamie” Beata Krakowska General Manager Estell zaprezentowała nowości, o które Estell rozszerzyło portfolio usług w ostatnim czasie. Był również czas na poczęstunek i toast za tak dobrze spędzony czas.

Cieszymy się, że spotkanie spotkało się z pozytywnym odbiorem a goście przybyli licznie zapełniając całą widownie kultowej sceny Relax.
Projekt Estell Kulturalnie zakłada wyszukiwanie najciekawszych wydarzeń kulturalnych w stolicy i organizowanie specjalnych pokazów spektakli dla Pacjentów i Przyjaciół klinik Estell. Zainaugurowany spektaklem „Telewizja kłamie” na początku czerwca projekt mamy w planach kontynuować po wakacjach.