ESTELL z tytułem Kobieca Marka Roku 2022

2 min
15/09/2022

„Klasa i Styl jest wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu dostosowania produktów i usług do najwyższych standardów. Wyróżnia firmy, których propozycje są nieodzownym elementem kobiecego świata – wysokiej jakości, bezkonkurencyjne i jedyne w swoim rodzaju” – takie słowa widnieją na certyfikacie, którym w 2022 roku została uhonorowana marka Estell.

W tym roku klinki Estell Medycyna i Stomatologia Estetyczna ponownie zdobyły tytuł „Kobieca Marka Roku”. Tym samym marka zdobyła uznanie za dołożenie wszelkich starań w celu zapewnienia najwyższej jakości oferowanych usług oraz sprostania oczekiwaniom najbardziej wymagających klientek.

Nasze kliniki nieustannie zapewniają najwyższą jakość usług medycznych oraz wysokie standardy obsługi pacjentów. Każdego dnia specjaliści oferują indywidualne rozwiązania zabiegowe do potrzeb pacjentów. Innowacyjna światowa technologia urządzeń oraz produkty do zabiegów od wiodących, światowych marek są gwarancją bezpieczeństwa i efektów zabiegowych. To wszystko pozwala zdefiniować, że Estell jako „Kobieca Marka Roku 2022” jest marką godną zaufania.

To jeszcze nie koniec naszych sukcesów!

General Manager klinik Estell Sz. P. Beata Krakowska otrzymała nominację do tytułu Kobieca Marka Roku – Osobowość/ Sukces w biznesie 2022. Pani Beata jest twórcą marki Estell Medycyna i Stomatologia Estetyczna pełniącym od 26 lat funkcje menedżerskie. Swoją prace buduje w oparciu o współpracę z zespołem.

Biznes Estell budujemy na wiedzy, doświadczeniu i technologiach ale równie ważne są wartości. Skutecznym menadżerem może być tylko osoba, która kieruje się wartościami. My w Estell chcemy pracować z najlepszymi i rozwijać ich talenty, to oznacza, że jesteśmy stale otwarci na rozwiązania, które wychodzą poza nasz ukształtowany schemat – dzięki temu rozwijamy się i nie tkwimy w jednej perspektywie. Oprócz klasycznych kompetencji zarządczych takich jak np.; myślenie strategiczne, zdobywajcie te związane z budowaniem zespołowości i wysokich standardów etycznych. Takie podejście zawsze procentuje.

Zobacz certyfikat Kliniki ESTELL