ESTELL z tytułem Kobiecej Marki Roku!

2 min
19/06/2018

 

Klinika medycyny estetycznej ESTELL została uznana Kobiecą Marką Roku 2018. To prestiżowe wyróżnienie dla firm oferujących produkty i usługi wysokiej klasy tworzone z myślą o wymagających kobietach. KMR jest symbolem najwyższej jakości i niezawodności, który potwierdza pozycję kliniki ESTELL na rynku.  

 

ESTELL to warszawska klinika medycyny estetycznej dbająca zewnętrzne i wewnętrzne piękno swoich klientów. Dzięki doświadczonej kadrze medycznej i najnowocześniejszym technologiom oferuje wysoką jakość usług, które satysfakcjonują nawet najbardziej  wymagających klientów. Specjaliści z ESTELL stawiają na pierwszym miejscu komfort i bezpieczeństwo pacjentów, a dzięki podchodzeniu do pracy z doświadczeniem i pasją, wykonywane przez nich zabiegi zawsze są bezpieczne i najwyższej jakości.

Lekarze ESTELL wierzą, że każdy zasługuje na to, aby czuć się dobrze we własnej skórze. Twórcy kliniki stawiają sobie za cel dążenie do doskonałości i ciągły rozwój, z czym wiąże się nieustanne poszerzanie oferty ESTELL. Obecnie w portfolio znajdziemy szerokie spektrum zabiegów z zakresu modelowania owalu twarzy i modelowania sylwetki, redukcji cellulitu i rozstępów, likwidacji zmarszczek oraz odmładzania skóry. A wszystko to, pod okiem lekarzy wielu dziedzin: chirurgii, onkologii, kosmetologii czy dermatologii. Klinika ESTELL to bezpieczeństwo i fachowość wykonywanych zabiegów.

 

Wysoka jakość usług oraz zadowolenie klientek sprawiły, że klinika ESTELL została zauważona przez twórców Kobiecej Marki Roku. W tym ogólnopolskim plebiscycie biorą udział firmy oferujące najwyższy standard świadczonych usług. Bezkonkurencyjne w swoich kategoriach i zachowujące najwyższy poziom – takie właśnie są przedsiębiorstwa wyróżniane tytułem Kobiecej Marki Roku.

 

Projekt jest wspierany przez kapitułę plebiscytu składającą się z ekspertów, artystów i autorytetów świata biznesu, show-biznesu i mediów. Ambasadorki KMR to m.in. supermodelka Kamila Szczawińska, prezenterka telewizyjna Paulina Sykut-Jeżyna i tancerka Edyta Herbuś, a ukoronowanie każdej edycji Kobiecej Marki Roku, czyli uroczysta Gala Finałowa odbywająca się jesienią, jest okazją do podsumowania programu, poznania innych laureatów oraz wspólnego świętowania wyróżnionych firm. Dla twórców ESTELL, certyfikat Kobiecej Marki Roku przyznany ich klinice to nie tylko ugruntowanie jej pozycji w branży i powód do dumy, ale także mobilizacja do dalszej pracy.