Gala z okazji otwarcia ESTELL

< 1 min
28/11/2014

W piątek, 21 listopada, odbyła się uroczysta Gala z okazji otwarcia Kliniki Medycyny Estetycznej ESTELL. Imprezę poprowadził Olivier Janiak.

„Mam osobistą ambicję, aby ESTELL była miejscem wyjątkowym, w którym Pacjenci będą realizowali swoje marzenia. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo medyczne, a wszystkie oferowane zabiegi będą indywidualnie dobierane do potrzeb pacjentów” – powiedziała Beata Krakowska, dyrektor generalna ESTELL.

Podczas oficjalnego otwarcia Kliniki nie zabrakło atrakcji – po przedstawieniu zespołu specjalistów – lekarzy i kosmetologów, odbył się także pokaz mody. Swoje najnowsze kreacje zaprezentowała Anna Cichosz – projektantka oraz współzałożycielka Wizerunkowni ReBellious. Goście mieli także okazję wysłuchać koncertu Anity Lipnickiej z zespołem. Wśród gości nie zabrakło gwiazd, pojawili się m.in. Marta Wierzbicka, Michał Lesień i Maria Góralczyk.

„Nie jestem przeciwniczką zabiegów kosmetycznych, wręcz przeciwnie – nigdy nie mówię „nie”, bo nie wiem, co przyjdzie mi do głowy za 10 lat. W takim miejscu, jak ESTELL, najbardziej cenię sobie komfort i intymność. Mam wrażenie, że większość pracujących tu lekarzy to przede wszystkim także ‘psycholodzy’, którzy skutecznie potrafią podnieść człowieka na duchu” – powiedziała Marta Wierzbicka.