Klinika Estell Senator ponownie otwarta

< 1 min
19/09/2022

Klinika Estell mieszcząca się w budynku Senator przy ul. Bielańskiej 12 jest już ponownie dostępna dla pacjentów. Komfortowa i dyskretna przestrzeń w sercu Warszawy działa od 19 września. Do dyspozycji pacjentów oddano sześć gabinetów, w których pod okiem doświadczonego personelu medycznego, realizowane jest szerokie spektrum zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii oraz ginekologii estetycznej.

Estell Senator działa już od 8 lat, tworząc unikalną ofertę health&beauty dzięki połączeniu bogatej wiedzy i doświadczenia ekspertów Estell z innowacyjnymi technologiami. W nowo oddanej przestrzeni znajduje się sześć gabinetów zabiegowych, w tym jeden gabinet ginekologiczny oraz pokój zdjęciowy z aparatem do wykonywania profesjonalnej dokumentacji zdjęciowej przed i po zabiegu.

Kliniki Estell są wyposażone w najnowszy sprzęt specjalistyczny, który oddajemy w ręce naszego doświadczonego personelu medycznego. Wykonujemy tu zabiegi redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu urządzeniem wykorzystującym zimne mikrofale redukujące tkankę tłuszczową innowacyjnymi głowicami. Z kolei zabiegi epilacji wykonywane są przy użyciu diodowego lasera medycznego. Jest to jedyne urządzenie tego typu na świecie wyposażone w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze. Nasi pacjenci mogą też skorzystać z radiofrekwencji mikroigłowej – to zabieg liftingujacy twarz polegający na wykonywaniu mikronakłuć skóry przy użyciu igieł emitujących fale radiowe mówi dr n. med. Krzysztof Jakubowski, specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej, kierownik medyczny Estell.

Estell Senator jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-21:00, a także w soboty od 9:00 do 18:00.

Zapraszamy!