Kliniki Estell w konkursie Miss Polski 2022

2 min
28/07/2022
[ssba-buttons]

17 lipca odbył się finał konkursu Miss Polski 2022, którego partnerem została klinika Estell. Tegoroczne wybory pokazały nie tylko zewnętrzne piękno uczestniczek, ale również siłę, inteligencję i niezależność, którymi się cechują.

Miss Polski 2022 

W Estell wierzymy, że na piękno składa się wiele czynników, pochodzi ono przede wszystkim z naszego wnętrza. Jednocześnie cieszymy się, że przez najbliższe 12 miesięcy będziemy mogli otaczać profesjonalną opieką zwyciężczynię konkursu.

Miss Polski 2

W 2022 roku tytuł Miss Polski zdobyła Aleksandra Klepaczka – kobieta silna, pełna wdzięku i świadoma swoich potrzeb. Doskonale wiedząca, że piękno i estetyka to nie tylko nieskazitelna uroda, ale również kompleksowa troska o zdrowie – które jest jednym z synonimów piękna.

Estell jest marką dla ludzi cechujących się pewnością siebie, znających swoje potrzeby, dokonujących świadomych wyborów, a w kwestii dbania o zdrowie nie uznających kompromisów. Nasi specjaliści, dbając o estetykę twarzy i ciała, kompleksowo analizują stan skóry pod kątem dermatologicznym, alergologicznych, a także przebytych zabiegów. Wiedza i wieloletnie doświadczenie specjalistów Estell, pomagają pacjentom zadbać o równowagę pomiędzy pięknem wewnętrznym i zewnętrznym.

Kliniki Estell od 8 lat zrzeszają specjalistów medycyny i stomatologii estetycznej, którzy każdego dnia wydobywają z naszych pacjentek ich naturalne piękno. Medycyna estetyczna to nie tylko zabiegi upiększające, ale również dbałość o zdrowie. Jako nadrzędny cel działań, finalistka Miss Polski 2022 Aleksandra Klepaczka obrała temat zdrowia i profilaktyki zdrowotnej, co łączy się z celem naszej dzielności jakim jest poprawa stanu zdrowia i dbanie o dobre samopoczucie.  Kompleksowa opieka lekarzy i specjalistów tworzą aurę, w której najlepsze efekty leczenia spełniają potrzeby naszych Gości.

Miss Polski 3