Kliniki medycyny i stomatologii estetycznej Estell z czterema nagrodami w 2022 roku

2 min
16/11/2022
[ssba-buttons]

Marka Estell jest jedną z najczęściej nagradzanych klinik estetycznych w Polsce. Tylko w tym roku zdobyła aż cztery nagrody, które świadczą o sile marki, a także o zaufaniu pacjentów i uznaniu ekspertów dla najwyższej jakości usług i obsługi klientów prestige.

Prestiżowe nagrody

W związku z dynamicznym rozwojem w 2022 roku marka Estell, jak również cała Grupa ENEL-MED, do której należą prestiżowe kliniki medycyny i stomatologii estetycznej, otrzymały szereg znaczących nagród branżowych. Placówki enel-med w tym kliniki Estell, znalazły się w wąskim gronie 26 organizacji, które uzyskały tytuł Superbrands 2022. Jest to wynik tym cenniejszy, że o przyznaniu nagrody decyduje niezależne badanie konsumenckie instytutu ARC Rynek i opinia oraz zwycięstwo w głosowaniu członków Rady Marek. Superbrands już od 28 lat wyłania najsilniejsze marki na wielu rynkach – to jedyna niezależna jednostka organizacyjna na świecie promująca ideę brandingu poprzez identyfikację, nagradzanie i prezentację studiów przypadku marek, które osiągnęły rynkowy sukces.

Marka została także tegorocznym zdobywcą tytułu Kobieca Marka Roku 2022. Kobieca Marka Roku – Klasa i Styl to ogólnopolski plebiscyt, w którym wyróżniane są firmy proponujące swoim klientkom najwyższą jakość produktów i usług. Marka Estell otrzymała certyfikat potwierdzający nie tylko wysoką jakość, ale również skuteczne wdrażanie innowacyjnych rozwiązań oraz korzystanie z najnowszych technologii. Nominację do Kobiecej Marki Roku w kategorii Osobowość/Sukces w biznesie 2022 uzyskała również Beata Krakowska, dyrektor ds. stomatologii i medycyny estetycznej w Grupie ENEL-MED, do której należą placówki ESTELL.

Kolejne wyróżnienie otrzymane przez ESTELL to nagroda Power of Beauty „Party Medycyna Estetyczna”. Organizatorzy dostrzegli tym samym szczególny wkład marki w rozwój rynku medycyny estetycznej w Polsce. Koncept ESTELL otrzymał wyróżnienie za nowatorskie podejście, kompleksowe działanie w medycynie estetycznej i światowy poziom usług. Doceniona została również dbałość o najwyższą jakość oferowanych produktów i usług oraz o bezpieczeństwo i komfort pacjentów.

Firma zwyciężyła także w tegorocznej edycji plebiscytu kosmetycznego Fashion Magazine Beauty Awards 2022 w kategorii „beauty places”. Zadecydowały o tym głosy jurorów oraz czytelniczek i czytelników fashionpost.pl.