Magdalena Różczka ambasadorką Kliniki Estell Medycyna i Stomatologia Estetyczna.

< 1 min
15/09/2022

Magdalena Różczka, polska aktorka filmowa i teatralna, została ambasadorką kliniki medycyny i stomatologii estetycznej Estell. W ramach współpracy pod hasłem „Piękno otoczone profesjonalną opieką” powstał pakiet 5 zabiegów „5 TIMES YOUNGER”.

Współpraca kliniki Estell z Magdaleną Różczką zakłada ofertę specjalnie stworzonego pakietu 5 nieinwazyjnych zabiegów regeneracyjnych, które pozwalają zachować ciało w dobrej kondycji. „5 Times Younger” obejmuje: epilację laserową zabiegi na każdą partię ciała, redukujący przebarwienia i blizny laser tulowy, mezoterapię mikroigłową Aqua Gold, poprawiający uśmiech zabieg higienizacji GBT oraz infuzję tlenową – zabieg bankietowy o natychmiastowym efekcie, często stosowany przez takie gwiazdy jak Jennifer Lopez czy Madonna.

Długo szukałam miejsca, w którym ktoś profesjonalnie zatroszczy się o moją skórę. Dbanie
o siebie dodaje mi sił i wiary w swoje możliwości, a to bardzo ważne w mojej pracy. Niezwykle istotne jest dla mnie, by medycyna łączyła się z zaufaniem. Jako ambasadorka Kliniki Estell mam pewność, że oddaje się w ręce specjalistów, którzy działają kompleksowo, zgodnie
z najnowszymi standardami i co najważniejsze – na moich zasadach.
mówi Magdalena Różczka.

Dowiedz się więcej o pakiecie 5 TIMES YOUNGER